Analiza statystyczna a strona internetowa

Kiedy przygotowywałam się do swojej pracy magisterskiej, to starałam się wybierać taki temat, żeby móc się wykazać. Nie chciałam pisać sto pierwszej rozprawy na temat tego, jak biografia znanego polskiego poety wpłynęła na jego twórczość, ani omawiać poszczególnych teorii dramatu.

Analiza statystyczna wyników badań wykorzystywana jest często przez strony internetowe

analiza statystyczna wyników badań Poza tym, mój promotor zachęcał nas do podejmowania wyzwań i wybierania oryginalnych tematów, a nie powielanie starych schematów. Ja też wybrałam zatem temat, na który nie było wiele opracowań, więc musiałam się posiłkować własnymi badaniami. Czekałam mnie zatem analiza statystyczna do pracy magisterskiej. Myślałam, że będzie to wiele pracy, siedzenia nad papierami i zliczania wszystkich odpowiedzi, ale na szczęście mnie to ominęło. Na jednych z zajęć nasza wykładowczyni pokazała nam prostą stronę internetową, na której możemy stworzyć sami ankiety, a potem wychodzi nam gotowa analiza statystyczna wyników badań, nawet możemy sobie wybrać czy chcemy mieć diagramy, czy wykresy kołowe! Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale bardzo się ucieszyłam, że nauczymy się korzystać z tego dobrodziejstwa. W końcu nasza wykładowczyni powiedziała nawet, ze analiza statystyczna wyników badań do doktoratu który pisała też była robiona z pomocą tej strony internetowej, musiała więc być dobra. Nie wahałam się ani chwili i sama zaczęłam tworzenie pytań do swojej ankiety internetowej. Na początku szło mi dosyć opornie, bo trzeba było poznać zasady dotyczące tego, jak zrobić, żeby po wybraniu jakiejś odpowiedzi pojawiało się dodatkowe pytanie.

 

Czy jak przerzucić pytania na druga stronę, ale najważniejsze, że potem żadne usługi statystyczne nie będą mi potrzebne i sama w łatwością, z pomocą mojej strony internetowej, będę mogła wszystko szybko załatwić i łatwo mi będzie opracować wszystkie wyniki moich badań do pracy.