Architektura pokazana w animacjach

W jaki sposób najlepiej sprzedać mieszkanie lub budynek? Klient, który nie widzi budynku, ponieważ jeszcze nie został zbudowany nie wie, czy na pewno spełni one jego wymagania. Aby przybliżyć mu wygląd i funkcjonalność danego budynku możemy zainwestować w animację, która wirtualnie oprowadzi naszych klientów po domu lub mieszkaniu. Jest to najlepszy sposób, by deweloperzy mieli dobrą sprzedaż.

Animacje nowych budynków

animacje architektoniczneGraficy na podstawie planu budynku są w stanie stworzyć wizualizację 3D, która najlepiej odda funkcjonalność oraz wszystkie cechy. Takie animacje architektoniczne są najskuteczniejszym narzędziem reklamowania nowego budownictwa. Przygotowanie animacji zajmuje około dwóch tygodni. W taki sposób można pokazać całe osiedle, zakładając, ze mieszkania będą budowane w taki sam sposób. Studio graficzne nie tylko przygotuje wizualizację pomieszczeń, zgodnie z ich realną wielkością oraz proporcjami, ale pokaże również wystrój wnętrza, jaki może być. Koszt takiej wizualizacji wynosi od dwóch do ośmiu tysięcy złotych, jednak można to wliczyć w koszty działalności, jako wydatki poniesione na reklamę. Sprawdzając oferty nowych mieszkań na portalach ogłoszeniowych zauważymy, że większość dużych spółek deweloperskich od dawna inwestuje w takie animacje. Wiadomo, że jest to znacznym przyśpieszeniem procesu sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym.

W obecnych czasach nic nie przyciąga uwagi w taki sposób, jak dynamiczny, graficzny przekaz. To dlatego wszelkiego rodzaju spotu oraz animacje mają tak dużą oglądalność. Graficy wiedzą w jaki sposób przedstawić mieszkanie, aby było one atrakcyjne dla nabywcy, nawet jeżeli nie ma jeszcze możliwości zobaczenia go realnie. Każda duża spółka deweloperska zdaje sobie z tego sprawę i traktuje to jako obowiązkowy punkt w swojej reklamie.