Awaria oświetlenia i polux led

Ostatnio na naszym osiedlu miała miejsce dość poważna awaria prądu. Skąd ona się wzięła bardzo ciężko było stwierdzić, jednak cena jaką był brak oświetlenia przyszło zapłacić każdemu mieszkańcowi. Jako, że osiedle już od pewnego czasu nawiedzał komornik, ponieważ jego mieszkańcy bardzo chętnie brali kredyty chwilówki.

Niektórzy nieśli lampy polux led

polux ledJako, że spłata okazała się być o wiele cięższym zadaniem od zaciągnięcia długu zostali eksmitowani ze swoich mieszkań. Wówczas te pokomornicze mieszkania bardzo chętnie wykupowali ludzie, którym na nich zależało. Zaczęły się wielkie remonty. Każdy chciał jak najlepiej odświeżyć swoje mieszkanie, ponieważ nie wiadomo było kto poprzednio w nim mieszkał. Na klatce mijali się sąsiedzi, a każdy niósł coś innego do swojego nowego mieszkania. Jeden miał ze sobą kosze na bieliznę inni natomiast nieśli lampy polux led. Każdy chciał urządzić jak najlepiej swoje mieszkanie, co nieco irytowało starszych mieszkańców. Przede wszystkim na osiedlu prócz wzmożonego ruchu aut osobowych był także wzmożony hałas. Wszędzie słychać było wiertarki a także hałas zakładanych lamp skoff tango, które pięknie rozświetlały podłogę. Jak się okazało jeden z nowych lokatorów panicznie bał się ciemności i w swoim mieszkaniu królowała żarówka led e27. Jest to żarówka o średniej mocy, jednak gdy jest ich więcej rodzi to problem ze spięciami.

Na początku sąsiedzi, którzy mieszkali naprzeciw okien tego człowieka prosili go, by zamontował oprawy led i światła nie były tak rażące. Jako osoba panicznie bojąca się ciemności wkręcił tyle żarówek, że wysiadł prąd na całym osiedlu. Naprawa trwała dwa dni, a sąsiedzi podarowali temu panu lampy solarne jako ironiczny prezent.