Bezpieczna metoda przedłużania włosów

Przedłużanie włosów jest coraz to bardziej popularnym zabiegiem fryzjerskim z którego dziś korzystają już nie tylko gwiazdy show biznesu. Wiele influencerek zaczęło zachwalać zabiegi przedłużania pokazując ich efekty toteż coraz więcej kobiet zaczęło się na nie decydować. Dzięki sporemu zainteresowaniu zaczęły także powstawać coraz to nowocześniejsze metody przedłużania.

Przedłużanie włosów sposobem ultradźwiękowym

bezpieczne przedłużanie włosów ultradźwiękamiJeszcze do niedawna jedną z najpopularniejszych metod była ta kanapkowa. Wiele kobiet chwaliło ją sobie za szybkość samego zabiegu, a także za fakt, że nie niszczy ona naszych własnych włosów. Obecnie jednak coraz większą popularnością cieszy się sposób ultradźwiękowy, który jest świetnym dowodem na to, jak technologia na przestrzeni ostatnich kilku lat pognała do przodu. Bezpieczne przedłużanie włosów ultradźwiękami polega na spojeniu doczepianych kosmyków z naszymi pasemkami za pomocą drgań i ciśnienia, które wywoływane są urządzeniem emitującym właśnie ultradźwięki. W ten sposób nie niszczymy włosów ponieważ do ich połączenia ze sobą nie używa się ani ciepła, ani żadnych substancji, które mogłyby im zaszkodzić i wpływać mocno na powstawanie kołtunów. Jak też nietrudno się domyślić takie łączenia są praktycznie niewidoczne, a przecież na tym również bardzo nam zależy. Dzięki temu, że metoda ta nie wpływa negatywnie na strukturę naszych włosów jest bardzo polecana kobietom, które zmagają się z problemem włosów cienkich i łamliwych.

Z metody tej oczywiście może skorzystać każda kobieta bez względu na to, jaki jest jej typ i kondycja włosa. Pamiętajmy jednak, aby o przedłużane włosy dbać zgodnie z zaleceniami fryzjera, jeżeli chcemy aby posłużyły nam przez dłuższy czas. To też pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze, które musiałybyśmy wydać na nowe włosy.