Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

W trosce o własną higienę oraz dbałość o środowisko, powinniśmy zastanowić się nad najlepszą metodą czyszczenia kanalizacji. Za pomocą czyszczenia ciśnieniowego możliwe jest skuteczne oczyszczanie rur z zanieczyszczeń i osadów.

Zalety mobilnego systemu czyszczenia kanalizacji

przyczepka wukoObsługa systemów kanalizacyjnych oferowana jest przez firmy wyspecjalizowane w tym zakresie. W zależności od potrzeb, zabudowy ascenizacyjne montowane są na podwoziach samochodów ciężarowych, naczepach i przyczepach. Urządzenia ciśnieniowe do pojazdów ciężarowych napędzane są przez oddzielny silnik wysokoprężny. Urządzenia przeznaczone do samochodów dostawczych i osobowych posiadają silniki benzynowe oraz wysokoprężne. Przyczepka wuko posiada własny zbiornik wody, a dzięki użyciu pompy ciśnieniowej można efektywnie usuwać osady z systemów kanalizacyjnych. W zależności od pracy wykonywanej przez urządzenie, dostosowywane są zbiorniki wody od 400 do 1200 litrów, konkretne parametry silnika i pompy oraz węży ciśnieniowych. Odpowiednio dobrane parametry urządzenia zapewniają usunięcie nawet bardzo opornych osadów np. pozostałości roślin czy osadzonych warstw piasku. Firmy oferujące usługi kanalizacyjne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, dopasowując określone produkty do warunków i potrzeb każdego wymagającego klienta. Szerokie możliwości wykorzystania takich urządzeń, ich trwałość i niezawodność, wpływają na zadowolenie wielu użytkowników.

Urządzenia tego typu wygodne są w użytkowaniu ze względu na prostą obsługę i niewielkie gabaryty. Dostosowanie są również do holowania za samochodem. Montowane w taki właśnie sposób urządzenia do kanalizacji, bardzo dobrze sprawdzają się w pracy firm, obsługi administracji i osiedli oraz gminnych zakładów komunalnych.