Co można powiedzieć o Festoolu TS 75?

W naszej firmie rodzinnej to ja zajmuje się finansami, kontaktami z klientami i sprawami administracyjnymi. Mimo iż nie mam większego pojęcia praktycznego o stolarstwie, to w teorii zrobiłam się całkiem niezła. Wieloletnia praca z moim starszym bratem i tatą, zrobiła ze mnie eksperta od drewna.

Jakie są powody by wybrać zagłębiarkę Festoola?

zagłębiarka festool ts 75Trochę z uśmiechem o tym myślę, bo w sumie, w ręce nigdy piły nawet nie trzymałam, ale znam większości specyfikacje. Wiem, że fachowo to nie piły, a pilarki czy zagłębiarki, ale przeciętnych ludzi to w ogóle nie interesuje. To ja wiem czym jest zagłębiarka festool ts 75, bo taką ostatnio zakupiliśmy do firmy. Sama ją wybierałam i wcale nie było to takie proste. Tata i brat pracują zawsze na najlepszym sprzęcie, bo najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo. Akurat ta marka już jest atutem i po części motywem mojego wyboru. Mamy w stolarni wiele narzędzi Festoola i teraz potrafię podać nawet korzyści z tego płynące. Przeciętny człowiek nie posiada takiej wiedzy. Ani takiej, że ta akurat ma 1600 W mocy i ma zabezpieczenie przed cofaniem się. Wiem, że po tej zagłębiarce, czy pile jak kto woli, nie zostają wyrwy po obu stronach materiału, bo to słyszałam wielokrotnie. W naszej stolarni są robione produkty luksusowe, więc zależy nam na jak najdokładniejszym wykonaniu. Dlaczego akurat ts 75? Bo jest dokładna co do milimetra, czyli precyzyjna i bardziej bezpieczna od innych przez nas wypróbowanych. Oczywiście ma swoich zwolenników jak i tych, którzy znajdą tańsze. U nas najważniejsza jest jakość.

Czasami moja wiedza imponuje innym. Szczególnie chłopakom, z którymi później się spotykam. Lubią, gdy kobieta ma pojęcie o czymś co wydaje się typowo męskie. Dlatego tak dobrze pracuje mi się w moim niekobiecym gronie. Czerpię od nich wiedzę, nie tylko o stolarce, ale i o życiu, pracy, rodzinie i innych wartościach.