Czy na stołach weselnych powinny znaleźć się winietki?

 

Planując ślub i wesele warto jest planować wszystko znacznie szybciej, tak aby na spokojnie móc się wszystkim zająć, a nie zostawiać na ostatnią chwilę, gdzie najwięcej stresów mają zarówno Panna jak i Pan Młody. Ważną, a często pomijają lub zostawioną na ostatnią chwilę, sprawą jest posadzenie gości przy stolach weselnych.

Oznaczenie miejsc winietkami

winietki z kokardkąJednym z lepszych pomysłów jest oznaczenie winietkami miejsc siedzących dla gości. Są one eleganckie, nie zaburzają estetyki stołów weselnych, pasują zarówno do stołów prostokątnych, a także modnych teraz stołów okrągłych. Pięknym dopełnieniem stołów weselnych są winietki z kokardką. Kokardkę przy winietkach można dobrać pod kolor wystroju sali weselnej, motywu przewodniego. Często można zamówić winietki razem z zaproszeniami weselnymi, dzięki czemu mamy idealny zestaw. Często goście zabierają ze sobą winietki i mogą mieć idealny komplet zachowany na pamiątkę ślubu i wesela rodziny czy znajomych. Winietki z kokardką pasują idealnie do wielu stylów wesel i ślubów. Kokardki mogą być wykonane z różnego rodzaju i kolorów wstążek, ale także ze sznurka jutowego. Winietki takie można zamówić i od razu poprosić  o wypisanie wydrukowanych imion i nazwisk, można samodzielnie stworzyć winietki i ręcznie wypisać je, przez co stają się one świetną pamiątką. winietki można spotkać także w innych bardzo różnych formach. Jednym z niecodziennych pomysłów jest przypinka z imieniem i nazwiskiem wbita w jabłko, są one idealne na wesele w stylu rustykalnym.

Planując ślub i wesele o wielu ważnych aspektach należy pamiętać o wielu rzeczach. Istotnym jest także aby zadbać o detale takie jak winietki na stołach. Pokazują one gościom gdzie powinni usiąść i nie stwarza do dodatkowego zamieszania, liczenia miejsc czy kłótni kto koło kogo ma siedzieć.