Czym jechać do ślubu?

Mnogość dostępnych aut gwarantuje, że każda para młoda znajdzie odpowiedni samochód do ślubu. Podobnie jak wiele innych kwestii związanych z przygotowaniami do ślubu i wesela, i ta wymaga, by zainteresować się nią przynajmniej na kilka miesięcy przed uroczystością, aby zarezerwować interesujący nas pojazd w wymaganym terminie.

Auto na wesele Poznań

Tak jak suknię, salę czy garnitur, samochód na wesele również trzeba z wyprzedzeniem obejrzeć i ocenić. Auto na wesele poznań powinno w całości odpowiadać naszym wymaganiom. Jeśli ślub jest utrzymany w konkretnym klimacie, na przykład retro, wiktoriańskim, pierwszej połowy XX wieku, komunistycznym lub innym, pojazd można do niego dostosować. Uroczy garbusek, dorożka czy stary fiat nadadzą specyficznego klimatuauto na wesele poznań i znakomicie wpasują się w otoczkę towarzyszącą ślubowi. Należy jednak upewnić się, że suknia panny młodej zmieści się w niedużym wnętrzu, jakie zwykle posiadają stare auta – przy popularnym niegdyś „maluchu” może to stanowić poważny problem.
Poza starymi autami „z duszą” wybrać można również bardziej nowoczesne i luksusowe modele, jak nowa limuzyna lub sportowe auto, odpowiadające gustom młodej pary.
Gdy samochód zostanie już wybrany, należy przemyśleć sposób jego dekoracji, lub też zostawić to w gestii osób dekorujących miejsce ślubu i salę weselną. Kwiaty, ozdoby i kolory całości nie muszą komponować się z dekoracjami sal i budynków, będzie to jednak stanowiło miły akcent mówiący wiele o trosce o szczegóły w tak wyjątkowym dniu.
Auto na wesele mogą ozdabiać kwiaty, wstążki i baloniki z odpowiednimi weselnymi napisami. Będą widoczne już z daleka i z łatwością wskażą, że „konwój” aut jaki zwykle po ślubie kieruje się do sali weselnej prowadzi pojazd wiozący młodych małżonków. Tak przyozdobiony samochód z pewnością będzie warty uwiecznienia na kilku ślubnych fotografiach.