Designerskie dodatki z winylu w aranżacji wnętrz

Architektura wnętrz oprócz kolorów ścian i modnych mebli opiera się w dużej mierze na oryginalnych dodatkach. To dzięki nim nasze szare mieszkanie możne nabrać kolorów i nowoczesnego wyglądu. Dzięki barwnym, dekoracyjnym poduszkom lub designerskim zegarom naściennym stworzyć można swoją wymarzoną, zdefiniowaną przestrzeń.

Designerski wygląd ściennego zegara z płyty winylowej

zegar ścienny płyta winylowaPusta ściana możne być udekorowana na różne sposoby. Jednym z nich jest zawieszenie modnego zegara. Dostępne w różnych modelach mogą stworzyć bardzo interesującą kompozycję. Sklepy z zegarami posiadają szeroki asortyment czasomierzy. Oprócz różnorodnych tarcz, posiadają osobliwe cyfry i wskazówki. Tarcze mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, drewna, metalu, a nawet ze stali. Stylizowane na koło rowerowe, dzbanek lub mapę wyróżniają się oryginalnością i definiują właściciela oraz jego pomieszczenie. Jednym z najciekawszych modeli jest przeznaczony dla entuzjastów muzyki z dawnych lat analogowy zegar ścienny płyta winylowa. Jego tarcza, wykonana z plastiku, stylizowana jest na czarną płytę winylową, natomiast obie wskazówki zrobione są na wzór igieł gramofonowych. Niektóre modele dodatkowo udekorowane są zdjęciami ikon muzyki popularnej lub imitują instrumenty muzyczne. Doskonale nadaje się zarówno do stylu retro jak i nowoczesnego wnętrza w klimacie muzycznym. Sprawdzi się na prezent dla melomana i osoby interesującej się muzyką z zeszłego stulecia.

Ludzie, którzy zafascynowani są muzyką mogą aranżować swoje wnętrze na przeróżne sposoby. Jednym z nich jest dekorowanie ścian płytami winylowymi lub zegarem, którego tarcza imituje czarny krążek. Dzięki nim w mieszkaniu powstanie niepowtarzalna atmosfera muzyki z dawnych lat, a goście będą podziwiać oryginalny design miejsca.