Dobry sklep z biusotonszami

Byłam z mamą ostatnio na zakupach. Zabrałam ją na zakupy bo chciałam kupić jej coś ładnego w prezencie. A ciężko byłoby mi kupić coś dla niej gdyby tego wcześniej nie przymierzyła. Spytałam się najpierw mamy co chciałaby najbardziej dostać.

Zakup biustonosza dla mamy

biustonosze w sklepieOna powiedziała mi, że najbardziej to potrzebowałaby chyba nowej bielizny. Nie kupowała sobie bowiem bielizny już dawno. A najbardziej potrzebuje nowych biustonoszy. Ja dobrze wiedziałam gdzie są ładne biustonosze w sklepie bo sama sobie ostatnio kupowałam stanik. Zabrałam tam też mamę. W tym sklepie jest naprawdę bardzo duży wybór. I chyba każda kobieta bez różnicy na rozmiar znajdzie coś dla siebie. Pan iw sklepie pokazała mamie różne wzory. Mama chciała przymierzyć takie najbardziej klasyczne biustonosze, które można założyć niemal pod wszystko. Na początek chciała przymierzyć biały i czarny biustonosz. Pani przygotowała kilka w jej rozmiarze. Okazało się, że praktycznie wszystkie biustonosze dobrze pasują na mamę. Powiedziałam mamie, że sprezentuję jej cztery biustonosze. Mama chyba nie spodziewała się tego, że dostanie aż tyle nowych biustonoszy. Widziałam, że była naprawdę bardzo szczęśliwa z tego powodu. Te biustonosze zresztą nie miały też jakiejś bardzo wygórowanej ceny. Gdy mama wybierała swoje biustonosze ja zdecydowałam się przymierzyć jeszcze jeden stanik, który spodobał mi się już podczas mojej ostatniej wizyty. Po przymierzeniu okazało się, że świetnie na mnie leży. 

Także kupiłam dla mamy te cztery biustonosze a także jeden dla siebie. Chyba obydwie byłyśmy bardzo zadowolone z tych zakupów. A ja wolę dużo bardziej kupić mamie coś co jej się naprawdę spodoba i coś jest tylko dla niej niż bym miała kupić coś bardzo praktycznego. Chyba nie lubię takich praktycznych prezentów.