Doskonałe folie ochronne

Chyba każdy właściciel pojazdu, któremu zależy na doskonałym wyglądzie i stanie samochodu, słyszał o car detailingu, który odmienia pojazdy nie do poznania. Są to przede wszystkim specjalistyczne i kompleksowe usługi kierowane dla aut klasy premium.

Po co zakłada się folię ochronną?

folie ochronne gdańskAuto detailing powstał już wiele lat temu w Wielkiej Brytanii, gdzie szybko zdobył dużą popularność. Do Polski trafił kilka lat temu i cieszy się coraz większym zainteresowaniem kierowców, dla których wygląd auta nie jest obojętny. Przede wszystkim car detailing skupia się na kompleksowym pielęgnowaniu i konserwacji nadwozia, podwozia i wnętrza samochodu, w celu podniesienia jego atrakcyjności, a tym samym zwiększenia jego wartości rynkowej. W zakresie usług car detailingu najdziemy nakładanie powłoki ceramicznej na lakier lub folii bezbarwnej, konserwacji tapicerki czy renowacja lakieru.  Przeważnie z takich usług korzystają właściciele pojazdów klasy premium, ale tak naprawdę każdy pojazd może przejść przez usługi takiego salonu. Jeżeli chcemy, aby powłoka lakiernicza naszego pojazdu odzyskała dawny blask i kolor, to idealnie sprawdzą się folie ochronne Gdańsk jest miastem, w którym taka usługa jest bardzo popularna. Można ją wykonać na każdym samochodzie, ponieważ jest szyta na miarę. Jest to najskuteczniejsza i nieinwazyjna metoda ochrony powierzchni karoserii, posiadającej zdolność do samoregulacji. W momencie uszkodzenia folii, pod wpływem ciepła w naturalny sposób się rozciąga i zespaja przerwane miejsce.

Nowoczesne folie są wykonane z wyjątkowo elastycznych materiałów, które pomimo bardzo cienkiej struktury, są niesamowicie wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Czas wykonania takiej usług to od jednego do trzech dni roboczych, a trwałość folii wynosi aż pięć lat.