Drukarnia internetowa – tanie plakaty i grafika

Dobrze jest mieć wykształconych i uzdolnionych kolegów. Przekonałam się o tym niedawno. Nie żebym wątpiła kiedyś w znajomości. Zdaję sobie sprawę, że po to one są, aby ułatwiały nam życie. Mimo wszystko jednak nie spodziewałam się, że odświeżę kontakt do jednego mojego znajomego z liceum.

Nieoczekiwane spotkanie poprzez drukarnię internetową

drukarnia internetowaStało się to jednak przypadkiem, kiedy potrzebowałam tanie ulotki. Nie miałam nikogo, kto mógłby je dla mnie zaprojektować. Jeśli chodzi bowiem o drukarnię, wiedziałam, że jest drukarnia internetowa, która mi pomoże. Cóż z tego, jeśli jednak nie potrafiłam sama zająć się kwestią wizualną ulotek i plakatów, które chciałam zamówić? Kolega spadł mi z nieba, kiedy pytałam o radę na pewnym forum portalu społecznościowego. Odpisał mi, że on może się tym zająć w imię dawnej znajomości. Było dla mnie zaskoczeniem, że nagle wyskoczył jak spod ziemi. Całe wieki go nie widziałam. Ustaliliśmy, że spotkamy się w najbliższy weekend i powiem mu, jakie tanie plakaty i ulotki sobie wymyśliłam. Rzeczywiście tak zrobiliśmy i w lot pojął, czego mi trzeba. Odświeżyliśmy też przy okazji kontakty towarzyskie. Można bowiem powiedzieć, że w liceum dość mocno trzymaliśmy się razem, a potem jakoś to wszystko się rozmyło i przestaliśmy mieć jakikolwiek kontakt. Cieszyłam się z tego pozytywnego zbiegu okoliczności. Rzadko aż takie mi się zdarzają w życiu.

Teraz spotykamy się od czasu do czasu i gadamy o życiu. Ulotki i plakaty zrobił mi natomiast tanio i przede wszystkim dobrze. Byłam pod wrażeniem jego plastycznego talentu.