Duże zainteresowanie górskimi butami

Od kilku lat prowadzę sklep obuwniczy, który cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród okolicznych mieszkańców. Sklep jest dość duży. W ofercie mam zarówno buty męskie, damskie, jak i dziecięce. Ostatnio postanowiłam poszerzyć asortyment o obuwie sportowe, bo zauważyłam, że coraz więcej ludzi mnie o to pyta. W końcu wszelka aktywność fizyczna staje się bardzo modna.

Duży popyt na górskie buty trekkingowe

buty trekkingowe w góryKiedy kilka lat temu wpadłam na pomysł, żeby otworzyć sklep obuwniczy, którego w okolicy tak bardzo brakowało, byłam pełna obaw, czy to wypali i czy będzie przynosić zyski. Ostatecznie okazało się, że sklep spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i przynosi co miesiąc duże obroty. Z roku na rok poszerzam też asortyment o kolejne rodzaje obuwia i marki. Od jakiegoś czasu bardzo dużo osób pyta mnie o profesjonalne obuwie sportowe, którego nie miałam do tej pory w ofercie do niedawna. Postanowiłam bowiem wprowadzić kilka rodzajów takiego obuwia i sprawdzić, jak się będzie sprzedawać. Oczywiście sprawa zakończyła się tak, że szybko wyczerpały mi się zapasy i musiałam zamawiać kolejne. Największą popularnością na ten moment cieszą się buty trekkingowe w góry, co mnie dość mocno zaskoczyło. Mamy początek września i spodziewałam się raczej popytu na buty do biegania. Klienci jednak kupują u mnie profesjonalne obuwie górskie, bo wybierają się w góry na jesienne wakacje. W sumie nie powinno mnie to dziwić- w końcu mieszkamy stosunkowo blisko Zakopanego.

Jestem właścicielką sklepu obuwniczego. Kiedy go zakładałam nie miałam pojęcia, że za kilka lat sprzedawać będę buty w góry. Za namową klientów wprowadziłam niedawno do oferty obuwie sportowe i te dedykowana na wędrówki górskie cieszą się ku mojemu zaskoczeniu największym zainteresowaniem.