Eleganckie okulary dla taty

Kiedy miesiąc temu odwiedziłam rodziców zobaczyłam, że mojemu tacie popsuły się okulary i nosi je sklejone taśmą. Byłam w szoku. Postanowiłam, że zrobię mu prezent i kupię mu nowe okulary. Chociaż wcale nie chodziło to, że nowe oprawki kosztują – mój tata jest po prostu uparty i wielu rzeczy nie lubi. Między innymi zakupów.

Optyk dobrał świetnie okulary firmy Gentleman

eleganckie okulary GentlemanZaciągnięcie mojego taty do optyka było naprawdę trudne, ale to samo jest kiedy musi iść do lekarza. Sam z siebie nigdy się do niego nie wybierze. Ale na szczęście jakimś cudem udało mi się go przekonać i wspólnie ze mną i z mamą udaliśmy się do najbliższego optyka w mieście. Optyk ten przy okazji doboru oprawek bada też oczy,  a więc mogliśmy potwierdzić, że stara recepta taty na okulary jest dobra i jego wada wzroku na całe szczęście się nie zmieniła. Bardzo podobało mi się dziewczyna, która nas obsługiwała – naprawdę dobrze dobierała oprawki i była niesamowicie profesjonalna ale jednocześnie wesoła przez co atmosfera w czasie zakupów była naprawdę przyjemna. Większość z oprawek, które wybierała dla taty mi się podobała i uważam, że pasowały do niego i jego kształtu twarzy. Ostatecznie z naszą pomocą wybrał on eleganckie okulary Gentleman, które są naprawdę super. Widać, że są wykonane bardzo solidnie i mimo, że są to grube, ciemne oprawki to nie przytłaczają one twarzy taty i wygląda w nich po prostu super – elegancko, ale nie przesadnie.

Widać, że tata jest zadowolony z nowych okularów, co oczywiście bardzo mnie cieszy. Dobrze, że namówiłam go na odwiedzenie optyka, ponieważ w innym wypadku cały czas chodził by z oprawkami sklejonymi taśmą, co zdecydowanie nie wyglądało by dobrze ale też i na pewno nie byłoby dla niego komfortowe. Nowe okulary są po prostu super i mam nadzieję, że będą mu dobrze służyć.