Elewacja w Gdyni do umycia

Mieszkając w bloku z wieloma rodzinami, trzeba się liczyć z tym, że niektóre decyzje muszą być podejmowane wspólnie. Na pewno domek jest alternatywą, która pozwala decydować o wszystkim niezależnie od innych sąsiadów, jednak blok wymaga czasami kompromisów. Na szczęście ja zawsze dosyć łatwo dogadywałam się z pozostałymi mieszkańcami wspólnego budynku, toteż chciałam to wykorzystać, byśmy zaangażowali się w zadbanie o wygląd naszego wspólnego miejsca zamieszkania.

Elewacja w Gdyni potrzebująca mycia

mycie elewacji gdyniaKiedy chodzę na spacery z psem i przechodzę obok naszego bloku, to od strony ulicy wygląda on fatalnie. Całą elewacja jest praktycznie czarna. A co najlepsze, pierwotnie była ona żółta. Kiedyś tak przystanęłam i stwierdziłam, że to wygląda tak strasznie, że gdybym tutaj nie mieszkała, to w życiu bym nie chciała mieszkać w takim miejscu. Spotkałam się więc z kilkoma sąsiadami i zaproponowałam, że przydałoby się nam mycie elewacji Gdynia w końcu może zaoferować naprawdę fachowców w każdej dziedzinie, tak więc również w kwestii zadbania o czystość tej części naszego bloku. Kilkoro sąsiadów się ze mną zgodziło i uznaliśmy, że wymusimy na spółdzielni reakcję. Musieliśmy jeszcze jedynie zebrać odpowiednio dużo zgód od pozostałych mieszkańców bloku. Na szczęście praktycznie wszyscy chcieli umycia naszej elewacji, więc od samego pomysłu do rozpoczęcia jego realizacji minęło bardzo mało czasu.

Spółdzielnia pomogła nam znaleźć odpowiednią firmę, która profesjonalnie zajmuje się elewacjami i myciem tych trudniej dostępnych miejsc. Ekipa wykonała bardzo dobrą robotę, bo ponownie mogliśmy się cieszyć z żółtego koloru naszego bloku. Niektórzy przechodnie musieli nawet się zastanawiać, czy ten blok stał tutaj wcześniej, bo wyglądał inaczej.