Firma oferująca usługę it w Warszawie

Trzy lata temu wróciłam do kraju z zagranicy. Od samego początku postanowiłam wykorzystać zarobione przez siebie pieniądze i założyłam niewielką kancelarię prawną, gdyż z zawodu byłam adwokatem i chciałam praktykować także w Polsce.

Warszawska firma oferująca usługę it

usługi it warszawaPoczątkowo pracowałam sama, jednak po kilku miesiącach zatrudniłam dodatkowe osoby, w tym radcę prawnego, ponieważ nasza kancelaria rozwijała się w dość szybkim tempie, a klientów przybywało z dnia na dzień. Pewnego dnia, nasz sprzęt biurowy zaczął szwankować, a ja nie mogłam uruchomić nawet drukarki. Potrzebowaliśmy natychmiastowej pomocy, dlatego też od razu rozpoczęłam poszukiwania, aby wezwać specjalistów. Jeśli chodzi o dobre usługi it Warszawa ma wiele do zaproponowania. Skontaktowałam się z firmą, która miała dobre opinie w Internecie i już wkrótce informatycy dotarli do siedziby naszej kancelarii. W krótkim czasie naprawili błędy w naszych sprzętach, jednak po dogłębnej analizie stwierdzono, że należy zaktualizować komputery oraz oprogramowania, a niektóre z nich wymienić na nowe, bardziej nowoczesne, aby zoptymalizować ich działanie i poprawić wydajność. Wobec tego, przy współpracy specjalistów od obsługi informatycznej zakupiłam nowe laptopy, komputery stacjonarne, a także drukarkę oraz przenośne tablety. Nasi informatycy wgrali najnowsze oprogramowania, zainstalowali również wspólny dysk dla wszystkich użytkowników w biurze, aby szybciej odnajdować bazy danych, a także zcentralizowali nasze połączenie internetowe z nowymi sprzętami biurowymi. Dodatkowo, uruchomili lepszą i bardziej wydajną pocztę elektroniczną na serwerze, abyśmy mogli łatwiej się komunikować, a nowe aplikacje zainstalowane w komputerach pomagały nam w codziennej pracy. Ich praca okazała się nieoceniona, a ja podpisałam z nimi stały kontrakt o współpracy i dzięki temu zyskałam profesjonalną opiekę i pomoc.

Kancelaria, którą prowadziłam prosperowała coraz lepiej. Jakiś czas temu zaczęłam współpracę z firmą, która pomagała nam w sytuacjach związanych ze sprzętem biurowym oraz siecią wewnętrzną. Dzięki temu, mogłam skupić się na pracy zawodowej mając pewność, że wszystko w firmie działa bez zarzutu.