Fryzjer dla psa Kraków i mój pies

Kiedy decydowałam się wziąć szczeniaka rasy wyżeł węgierski, to wiedziałam jaki on będzie. Miał to być pies bardzo żywy, lubiący biegać i trudny czasem do opanowania, ale wiedziałam na co się decyduję.

Fryzjer dla psów to dobry pomysł, żeby zadbać o naszego pupila

fryzjer dla psa krakówPsy tej rasy bardzo mi się podobały. Do tego lubiłam wszystkie zwierzaki, i chciałam o nie dbać. Dlatego też jeszcze kiedy Maks był mały to zaczęłam do zabierać do fryzjera, żeby się z nim oswoił. Fryzjer dla psa kraków jakiego wybrałam miał taką usługę dla maluchów, gdzie zapoznają się one z zabiegami, delikatnie je wyczeszą i sprawdzą pazurki, jednak nie będą ich kąpać, ani ścinać sierść. W tym przypadku akurat strzyżenie psów nie było mi potrzebne, ponieważ wyżły, miały taką krótką sierść, ze nic z nią nie trzeba było robić, poza regularnymi kąpielami, szczególnie jak na spacerze wytarza się w trawie i w błocie. Na początku widać było, że fryzjer dla psów nie przypadł mu do gustu. Nie chciał ustać na podeście, ani dać się szczotkować. Później tak samo reagował na kąpanie, czyli się wyrywał. Z czasem było coraz lepiej i psi fryzjer nie budził już w nim takich nieprzyjemnych uczuć. Obecnie myślę nawet że podobają mu się takie pachnące kąpiele. Sama też go czeszę, a do psiego fryzjera zabierał tylko na kąpiele i przycinanie pazurów.

W mieszkaniu nie miałaby gdzie go wykąpać, a poza tym zamoczyłbym mi pewnie całe mieszkanie, jakby się taki mokry wytrzepał. Lepiej jest go zabrać do fachowca, szczególnie że też jest on z Krakowa i znajduje się niedaleko nas. W przyszłym tygodniu też do niego idziemy.