Idealny zestaw do malowania obrazów

Moja chrześnica mieszka bardzo daleko ode mnie, w związku z tym rzadko się odwiedzamy. Mała na razie ma siedem lat, ale jest bardzo rezolutna. Wie czego chce i ciężko ją do czegoś namówić, jeśli sama nie ma na to ochoty. Zbliżały się jej urodziny, a ja zastanawiałam się nad tym, co mogłabym jej kupić.

Zestawy plastyczne dla dzieci

zestawy do malowaniaWiedziałam, że mała ma teraz fazę na rysowanie i malowanie, więc celowałam coś z tej kategorii. Udałam się do sklepu plastycznego, by zobaczyć jak to się będzie prezentować wszystko na żywo. Było wiele ładnych kolorowanek i malowanek, ale takich na pewno ma na pęczki. Z kolei zestaw kredek świecowych czy plasteliny to dosyć ubogi prezent. Szukałam czegoś nieco droższego, atrakcyjniejszego. Spodobały mi się zestawy do malowania dla dzieci. Były zestawy małe, średnie i duże, w różnych konfiguracjach. W jednych były tylko różne farbki np. akwarele i plakatówki, a w innych były sztalugi z podobraziami, różne pędzle, czy szablony do malowania. To mnie zaciekawiło. Poprosiłam o pomoc sprzedawczynię, by coś sensownego mi doradziła. Powiedziałam ile lat ma chrześnica i jakie ma hobby, a ona doradziłą mi od razu jeden z zestawów. Mówiła, że ten jest najlepszy na początek bo ma podkłady do malowania w różnych rozmiarach i kształtach, a także różne rodzaje farbek. Jak mała je przetestuje to będzie wiadomo jakie farby dokupić i czy malowanie na sztaludze jej się bardziej spodoba niż malowanie na kartce. Zdecydowałam się na zakup polecanego zestawu.

To był bardzo dobry zakup. Nikt się nie spodziewał, że przyniosę taki prezent. Dzięki temu nie bałam się, że mała dostanie dwie takie same rzeczy. Była zadowolona z zestawu i chciała wszystko porozkładać i przetestować. Cieszę się, że trafiłam z prezentem i mała będzie miała dużo radości.