Inwestycja w dwa szyldy promujące usługi krawieckie

 

Będąc krawcową w pewnym momencie postawiłam na własne usługi. Wiedziałam, że mam wiedzę oraz warsztat, który umożliwi mi samodzielne projektowanie i szycie ubrań. Na początku było bardzo ciężko. Pierwsza faza zawsze jest najcięższa, ponieważ wiele się wkłada, a stosunkowo mało zyskuje.

Zaprojektowano dla mnie szyld z logiem zakładu krawieckiego

szyldy reklamowe poznańJednak próbowałam ze wszystkich możliwych sił dać sobie radę. Z czasem generowałam już pierwsze dochody, które były na jednakowym poziomie. Jednak w wolnych chwilach cały czas myślałam co zrobić aby zyskać większą popularność. Oczywiście dwudziesty pierwszy wiek dawał spore możliwości i spokojnie można było zrobić samemu kampanię reklamową w sieci. Niestety internet to nie wszystko i w pewnym momencie zdecydowałam się na tradycyjną formę marketingową jaką są szyldy reklamowe poznań. Musiałam zadbać o ładny wizerunek swojej powstającej firmy. Aby zrealizować zamierzony cel udałam się do agencji reklamowej znajdującej się w moim mieście. Tam doświadczone osoby zajęły się projektowaniem grafiki, która miała znaleźć się na szyldzie. Mnie w pierwszym momencie było stać tylko na dwa szyldy. Miałam jeszcze pewne ograniczenia finansowe ale ciężko pracowałam nad tym aby to w końcu zmieniać. Ostatecznie agencja reklamowa dogłębnie zajmowała się projektowaniem moich szyldów. Musiałam przyznać, że wyszły świetnie i byłam z nich zadowolona. Jeden zawiesiłam nad siedzibą mojego warsztatu krawieckiego aby każdy rozpoznawał to miejsce z daleka.

Drugi swoje miejsce znalazł przy głównej drodze w pobliżu lokalizacji zakładu. Miał wskazówkę oraz informację jak dojechać i ile czasu zajmie dojazd pod same drzwi firmy. Dzięki temu moje przedsiębiorstwo nabrało bardziej profesjonalnego charakteru i zyskałam na popularności wśród osób szukającej krawcowej.