Jak firma z oświetleniem biur zleciła mi wykonanie strony internetowej

Zgłosiła się do mnie duża firma o pomoc w przygotowaniu nowej strony internetowej. Firma zajmowała się sprzedażą i montażem dużych systemów oświetleniowych. Nazywała się z łacińskiego, coś ze światłem.

Oświetlenie biur wykonane starannie

oświetlenie biurNie pamiętam, w każdym razie była odpowiedzialna za oświetlenie hal w największych hurtowniach i halach produkcyjnych w mieście. Takie oświetlenie hal było bardzo ciekawe, pojechałem w nocy aby je sfotografować. Oświetlenie hal na zdjęciach wyszło świetnie, to i na stronie będzie wyglądać bardzo dobrze. Później jechałem w inne miejsce, aby udokumentować oświetlenie garaży jakie firma również instalowała. Faktycznie te oświetlenie garaży było bardzo oryginalne i funkcjonalne, dlatego zawsze prowadziło do sporej satysfakcji klientów. Czekałem tylko chwilkę jeszcze, bo oświetlenie przemysłowe led instalowali gdzieś poza miastem. Sprawdzałem jak to robią i też dokumentowałem jak montuje się oświetlenie przemysłowe led w nowych kompleksach przemysłowych. Faktycznie robiło to spore wrażenie. Później pochodziłem po biurowcach, bo tam sprawdzone oświetlenie biur również było zainstalowane przez firmę dla której pracowałem. Oświetlenie biur wykonane było z największą starannością. Firma była bardzo profesjonalna. Co więcej dostałem jeszcze zlecenie aby udokumentować wykonanie oprawy uliczne led w mieście oddalonym od naszego o jakieś kilkadziesiąt kilometrów. Oprawy uliczne led były wykonane bardzo stylowo i były szalenie funkcjonalne. Światło było wręcz bajeczne. Już widziałem oczami wyobraźni jak będzie wyglądała strona internetowa. W zasadzie dzięki temu projektowa ta firma zyskała sławę na skale wojewódzką.

Bardzo mnie to cieszyło, że to moja firma tworząca strony internetowe będzie się zajmowała takim przedsiębiorcą. To duże wyróżnienie.