Jak wykończyć łazienkę?

Wielu z nas podczas remontu, czy tez zakupu nieurządzonego mieszkania zastanawia się, w jaki sposób wykończyć łazienkę. Na szczęście jest kilka rzeczy, które każda łazienka musi posiadać. Jedną z takich rzeczy jest lustro. Tutaj oczywiście mamy ogrom możliwości, ale funkcja lustra jest zawsze ta sama. Dobierając odpowiednie lustro, możemy dodać charakteru naszej łazience.

Najlepsza rama do lustra

lustra w ramie na wymiarCoraz więcej osób wybiera do swoich łazienek lustra w ramie na wymiar. Ma to zarówno plusy i minusy. Z plusów przede wszystkim należy podkreślić fakt, że lustro w ramie może zostać wykonane na niemal dowolnie wskazany przez nas wymiar. Dodatkowo możemy wybrać nie tylko wzór, ale również kolor ramy, co sprawi, że dobierzemy lustro idealnie do naszego pomieszczenia. Minusem niewątpliwie jest fakt, że lustro na wymiar produkowane jest specjalnie na nasze zlecenie, więc nie wybierzemy go po prostu z półki sklepowej, a jego produkcję będziemy musieli zlecić profesjonaliście. Oczywiście jeśli trafimy na dobrego i przede wszystkim słownego fachowca, to przyjdzie nam czekać tylko kilka dni na odbiór lustra. Jest to o tyle ważne, że jeśli skorzystamy z usług partacza, możemy się bardzo mocno rozczarować i stracić czas oraz pieniądze. Nie warto w takich sytuacjach szukać na siłę oszczędności, ponieważ według przysłowia chytry dwa razy traci. Zlecenie produkcyjne najlepiej dokumentować stosowną umową, ponieważ pozwoli to uniknąć wielu nieporozumień i będzie podstawą do ewentualnych reklamacji.

Bardzo ważne jest, by lustra od szklarza transportować bardzo ostrożnie. Ładunek należy odpowiednio zabezpieczyć, by dotarł do miejsca montażu w całości. Na czas transportu z pewnością przydadzą się koce i kartony w celu odpowiedniego zabezpieczenia przewożonego ładunku.