Jedziemy na obóz językowy

Drogi rodzicu, jeżeli zastanawiasz się jak zagospodarować czas swojemu dziecku w czasie długich, letnich wakacji, by nie nudziło się i nie miało różnych, dziwnych pomysłów, to gorąco polecamy Ci takie aktywności, które nie tylko będą bawić, ale i uczyć. W ramach tego świetnym rozwiązaniem może być kurs językowy za granicą. Dzieciaki w czasie dwóch lub trzech tygodni mają w ciągu dnia zajęcia z języka, a wieczorami integrują się z innymi uczestnikami (niejednokrotnie też przybyszami z innego kraju).

Dokąd wysłać dziecko na obóz językowy?

popularne obozy językowe w LondynieDo tego obozy językowe za granicą mają tę, bardzo dużą zaletę, że są połączone z aktywnościami, związanymi z poznawaniem kraju, w którym znajdują się dzieci. W ramach kursu oferowane są różnego rodzaju wycieczki – do okolicznych miast, do parków rozrywki, wycieczki górskie, piesze, spływy kajakowe i wiele innych (wszystko w zależności od lokalizacji oraz rodzaju wybranego obozu). Nasze dzieci w takiej formie bardzo szybko zdobędą podstawy języka i jednocześnie nabiorą pewnego rodzaju swobody w komunikacji z innymi ludźmi. Innymi uczestnikami wyjazdu będą bowiem obcokrajowcy, z którymi dzieci będą musiały porozumieć się na wielu różnych płaszczyznach. Bardzo popularne obozy językowe w Londynie przyciągają co roku mnóstwo chętnych. Wszyscy uczestnicy natomiast wracają bardzo zadowoleni. Mam kilku znajomych, którzy w toku swojej edukacji (w liceum czy na studiach) wyjeżdżali na tego typu obozy i wszyscy zgodnie twierdzą, że to była najlepsza przygoda ich życia.

Na pewno Londyn jest bardzo dobrym wyborem, z uwagi na fakt, iż tam urzędowym językiem jest angielski, a zatem najbardziej popularny język na świecie. W Internecie znajdziemy odpowiednią ofertę tego typu obozów językowych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.