Kiedy skorzystać z wynajmu kontenerów?

Czasem się tak zdarzy, że jakiś budynek mieszkalny po prostu nie nadaje się już do mieszkania, a nawet i może zagrażać życiu mieszkańcom. Na ścianach pojawiają się pęknięcia, fundamenty osiadają, a stropy stają się krzywe, to znak, że to już koniec żywota takiego budynku.

Kontenery – miejsce na składowanie gruzu

wynajem kontenerówGdy już nastąpi czas budynku, wtedy należy przejść do rozbiórki takiego budynku. W Łodzi ostatnio rozpoczęto rozbiórkę jednej z kamienic. W tym celu na miejsce rozbiórki przybył ciężki sprzęt wraz ze specjalną kulą wyburzeniową, oraz nożycami do ciecia na przykład stropów. Oczywiście cały teren został zabezpieczony, tak aby żadna osoba postronna nie dostała się na teren rozbiórki. Oczywiście w Łodzi podczas rozbiórki tej starej kamienic postawiły na prawdę duże ilości gruzu. Dlatego postanowiono postawić na wynajem kontenerów, który jednocześnie miał służyć do takiej czynności jak wywóz gruzu. Cały odpad gruzowy załadowano przy pomocy ciężkiego sprzętu jakim są ładowarki do kontenerów. Później pomocny był transport HDS, które zabrał kontenery pełne gruzu z terenu rozbiórki. Gdy już kurz opadł, a cały teren został oczyszczony z gruzu, można było także zdjąć zabezpieczenia, aby nikt na ten teren nie wchodził i żeby nikomu nic się nie stało podczas wyburzania kamienicy.
Po wyburzeniu kamienicy w Łodzi już nie ma śladu. Jednak teren ten długo nie będzie pusty, gdyż planuje się już wybudowanie w tym miejscu nowego budynku mieszkalnego. Nowy budynek, wiadomo, już nie będzie zagrażał życiu ludzkiemu, a niżeli stara kamienica, którą rozebrano.

Kontenery do wynajęcia można znaleźć na stronie http://avio-star-lodz.pl