Kierownik wysłał mnie po tonery do hurtowni

Zajmuje się różnymi sprawami w naszym dziale i jestem ulubionym pracownikiem kierownika. Zawsze wszystko załatwię na czas i jestem pracowity. Jetem w tej firmie zaledwie kilka miesięcy, ale szybko zyskałem sobie sympatię u wszystkich.

Sprawdziłem jaki konkretny toner dla prezesa muszę kupić

Toner konica minolta 190fMój kierownik poprosił mnie, żebym pojechał do hurtowni kupić tonery, bo dostawa nie przyjechała a są one potrzebne natychmiast. Miałem tylko sprawdzić jaki toner jest  prezesa, bo on ma zupełnie inną drukarkę niż te, które są w biurach. Poszedłem do jego gabinetu i zobaczyłem jaka to drukarka. Toner konica minolta 190f muszę kupić dla prezesa i zapisałem tę informację na kartce. Pozostałe tonery są wszędzie takie same i wystarczyła mi informacja na temat ich ilości. Wziąłem od księgowej pieniądze i pojechałem do hurtowni. Wybrałem wszystkie niezbędne tonery i poszedłem po ten potrzebny dla prezesa. Toner konica minolta 190f był na innym regale niż pozostałe ale bez problemu go zlokalizowałem. Wyjmując go z drukarki prezesa dokładnie się przyjrzałem jak wygląda. Jego wymiana jest również prosta i zaraz po powrocie mogę sam wszystko zrobić. Wróciłem do firmy po niespełna czterdziestu minutach i kierownik się ucieszył, że wszystko tak szybko załatwiłem. Zabrałem się za wymianę tonerów i pracownicy jak przyjdą do pracy na drugą zmianę to będą mogli drukować wszystkie dokumenty bez przeszkód. A i prezes ma wymieniony toner to na pewno będzie zadowolony, że może korzystać z własnej drukarki.

Od tamtego czasu regularnie zajmuję się wymianą i kupnem nowych tonerów. Wcześniej robił to informatyk, ale ma sporo innych obowiązków. Ucieszyły mnie dodatkowe obowiązki, bo lubię mieć dużo pracy. Czas wtedy tak szybko leci i jest na prawdę świetnie.