Krakowskie kanapki na przerwę w pracy

Jestem z tych osób, które kiedy są głodne, to od razu są złe. Może to śmieszne, ale taka już jestem. Codziennie w pracy przed południem muszę obowiązkowo coś zjeść, inaczej spada moja wydajność i energia. Zauważyłam, że wiele osób zachowuje się podobnie do mnie. Dlatego powstał nowy zwyczaj, przerwa w pracy na drugie śniadanie łączy wszystkich pracowników. Od dłuższego czasu zamawiamy same pyszności korzystając z usług firmy cateringowej.

Zamawianie kanapek do pracy w Krakowie

kanapki krakówCzłowiek w pracy musi coś przegryźć, wtedy pracuje bardziej efektywnie. Tak dowodzą badania amerykańskich naukowców. Wystarczy nawet kanapka, by się dobrze najeść. Od pewnego czasu zamawiamy do pracy takie zdrowe kanapki z firmy cateringowej. Kanapki Kraków są pokaźnych rozmiarów i co najważniejsze – smakują wyśmienicie. Na dodatek każdy je lubi, nawet koleżanka z biura obok, która jest znana z tego, że je same wykwintne dania. Osobiście gustuję w zdrowej żywności, więc wybieram kanapki z pełnoziarnistego pieczywa, skropione oliwą z oliwek i zawierające świeże warzywa. Po takiej kanapce czuję się zdrowo najedzona i nie mam trawiennych dolegliwości.Podobnie moi koledzy z pracy. Zdołaliśmy namówić do jedzenia nawet tych, którzy gustują w tzw. śmieciowym jedzeniu. Każdego dnia otrzymujemy inną kanapkę, wczoraj był wędzony łosoś w towarzystwie chrupkiej sałaty,  a jutro? To wielka niewiadoma i w tym tkwi cała niespodzianka. Nigdy nie wiesz, co zjesz. Jedno jest pewne – będzie smacznie.

Wielu z lat od najmłodszych lat było zmuszanych do zdrowego jedzenia. Paradoks tkwi w tym, ze w dorosłym życiu chętnie wracamy do takiej żywności. Cenimy sobie prostotę wykonania i przede wszystkim smak. Natomiast wszyscy zapominalscy są uratowani. Śniadanie mają dostarczone wprost do pracy.