Kupowanie przez Internet wyposażenia gastronomicznego

Od dawna szukałem sklepu, który miałby ceny na tyle zachęcające, bym spróbował swoich sił w biznesie gastronomicznym. Prawda była jednak taka, że z funduszami takimi jak moje, nie łudziłem się nawet, że uda mi się cokolwiek w tym roku otworzyć.

Na szczęście znalazłem sklep z wyposażeniem gastronomicznym w Internecie

wyposażenie gastronomiiGdy po raz pierwszy tam wszedłem nie mogłem uwierzyć w to, że faktycznie mają aż tak niskie ceny. Mimo wszystko stwierdziłem, że warto jest zaryzykować – od dawna chciałem prowadzić swoją własną restaurację, i po raz pierwszy miałem ku temu okazję. Oczywiście ryzyko było ogromne – nie tylko nie wiedziałem, czy moja firma sobie poradzi, ale czy to co zamówię będzie mnie satysfakcjonowało. Okazało się, że po czasie śmiałem się ze swoich początkowych obaw. W restauracjach pracowałem jako kelner, kucharz oraz kierownik sali. Wiedziałem na temat tego biznesu więcej niż ktokolwiek w moim mieście. Jeśli chodzi o wyposażenie gastronomii które zamówiłem, to ono również przyszło w stanie nienaruszonym. Cały początek prowadzenia mojego biznesu był jednym wielkim sukcesem. Nim się obejrzałem zarabiałem tysiące złotych każdego tygodnia. Oczywiście pracowałem bezustannie przez pierwsze kilka miesięcy, ale w pewnym momencie stwierdziłem, że pora nieco wrzucić na luz. Zatrudniłem doświadczonego i utalentowanego kierownika z innej restauracji i powierzyłem mu połowę zmian i obowiązków. Od tamtej pory moja praca była znacznie lżejsza, a ja mogłem skupić się również na innych aspektach mojego życia.

Do dziś prowadzę tę restaurację i nie mam w planach niczego innego. Skoro zarówno zarabiam spore pieniądze, jak i robię to, co kocham, to jaki jest sens zmieniania czegokolwiek? Oczywiście pieniądze odkładam przez cały czas na lokatę – nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość.