Ładne etui na Samsung a50

 

Właściciele telefonów marki Samsung mogą się cieszyć ich doskonałymi parametrami przez wiele lat, ponieważ urządzenia są bardzo wytrzymałe. Lecz nie są niezniszczalne, więc trzeba też pomyśleć o zakupie dopasowanego etui.

Kiedy niezbędny jest pokrowiec na telefon?

etui na telefon samsung a50Wiele osób korzysta ze swojego telefonu bez żadnej osłony, ponieważ wychodzą z założenia, że nic się im nie przytrafi. Oczywiście jest to jakieś rozwiązanie, ale trzeba pamiętać, że licho nie śpi i zawsze może się coś stać w najmniej oczekiwanym momencie. Etui na telefon Samsung a50 jest obecnie najlepszym sposobem na ochronę tego modelu przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Dostępnych jest kilka modeli pokrowców wykonanych z materiałów pancernych, hybrydowych, poliuretanowych czy silikonowych. Jeżeli pokrowiec będzie oryginalny, to z pewnością będzie miał wszystkie otwory i miejsca na przyciski we właściwych miejscach. Decydując się na zakup taniego i nieoryginalnego etui, narażamy się na konieczność samodzielnego poprawiania wielkości niektórych otworów, żeby pasowały na model Samsung a50 lub po prostu trzeba kupić następny pokrowiec. Jeżeli kupujemy dobry i drogi telefon, to nie ma sensu oszczędzać na jego ochronie, bo naprawa ewentualnych uszkodzeń może być kosztowana. Dla pełnej ochrony modelu s50, warto do etui dokupić oryginalne szkło hartowane, które jest najlepszą ochroną dla wyświetlacza. Samo etui nie osłoni go w stu procentach, ponieważ posiada jedynie wystający poza krawędź telefonu rant, chroniący przed bezpośrednim kontaktem z powierzchnią.

Dobrze zabezpieczony telefon Samsung a50 jest prawie że niezniszczalny, jeżeli chodzi o codzienne użytkowanie. Nie grożą jego obudowie pęknięcia, ubicia rogów czy zarysowania na ekranie i obudowie. Za dopasowane etui trzeba zapłacić od 30 do 100 zł.