Leasing dla firm

 

Firmy oraz banki oferujące sprzedaż produktów finansowych, coraz częściej dokonują sprzedaży tak zwanych leasingów, na przedmioty będące częścią wyposażenia przedsiębiorstwa. Z tego rodzaju usług banków, korzystają głównie właściciele firm, nie posiadający odpowiednich kwot pieniężnych, aby nabyć narzędzia pracy za gotówkę.

Leasing dla przedsiębiorstw w Katowicach

leasing dla przedsiębiorcy katowiceWarto więc zapoznać się z możliwościami uzyskania leasingu, oraz kredytowania zakupionych na poczet firmy przedmiotów, stanowiących pełne wyposażenie. Leasing dla przedsiębiorcy Katowice, to oferta dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, jak również spółek, którzy wykazują konieczność zaopatrzenia swoich przedsiębiorstw w nowe maszyny, sprzęty, jak również narzędzia pracy w postaci samochodu, laptopa, czy też smartfona. Takiego rodzaju usługi kredytowania, opierają się na opłacie początkowej, w wysokości kilkunastu procent wartości produktu netto, a następnie po dokonaniu zakupu, co miesięcznej opłacie za użytkowanie. Po zakończeniu umowy leasingowej, która trwa co najmniej dwa lata, istnieje możliwość wykupu końcowego, oraz zyskanie danego dobra materialnego na własność, jak również przedsiębiorca ma możliwość zrzec się dalszego korzystania z leasingowanego przedmiotu, na rzecz bardziej funkcjonalnego, oraz bardziej nowoczesnego produktu, który także może zostać objęty leasingiem.

Warto zapoznać się z możliwościami, jak również sposobami uzyskania leasingu, zarówno na samochód osobowy, dostawczy, czy też ciężarowy, jak również na wyposażenie firmy w postaci urządzeń, sprzętów, czy też maszyn. W związku z tym, należy udać się do placówki bankowej, oraz zapytać o ofertę leasingowania danego produktu, gdzie doradca udzieli nam podstawowych informacji.