Legendarny system grillowania

 

Wydajność i smak to najważniejsze zalety, jakie posiada system grillowania Broil King. Marka ta rozwija się już ponad 50 lat i od ponad 30 lat na rynku jest znana jako najlepszy dostawca systemów do grillowania. Przede wszystkim grille te posiadają nowoczesne zastosowanie technologii oraz świetną konstrukcję, co pozwalają na grillowanie w domu lub w ogrodzie albo w lokalu gastronomicznym.

Jakie są zalety grillowania na gazie?

grill gazowy broil king regalJednym z najważniejszych czynników, pod względem którego klienci decydują się na zakup grilla gazowego jest to, że grilla te najwygodniej się obsługuje. Najczęściej wystarczy w takim grillu przekręcić pokrętło i wcisnąć przycisk zapalarki, aby po pięciu lub maksymalnie 10 minutach można było rozpoczynać flizowanie. W trakcie tych 10 minut możemy przygotować sobie już wszystkie potrawy, które chcemy grillować i w niecałe pół godziny mieć pyszne dania dla całej rodziny. Grill gazowy Broil King Regal pozwala nam osiągnąć szybko wysoką temperaturę i niesamowicie skrócić czas przygotowywania posiłków. Klienci pokochali grille gazowe Broil King, ponieważ nie musimy z nich wysypywać popiołu ani resztek węgla. W ten sposób czyszczenie jest również bardzo proste i bardzo szybkie. Po grillowaniu możemy wypalić wszystkie pozostałości jedzenia, a ruszt pokryć warstwą oleju w ciągu kilkunastu sekund. Dzięki regularnym oczyszczeniu będziemy mieli urządzenie, które będzie nam służyć przez wiele lat bez żadnych problemów. Dodatkowo duża butla z gazem jest w stanie wystarczyć nam na znacznie dłuższy okres czasu niż zwykły węgiel w worku.

Kolejną bardzo ważną zaletą jest kontrola grillowania na gazie. Możemy tam sterować różnymi palnikami, a także zamykać pokrywę oraz ją otwierać. Dodatkowo nowoczesne grille posiadają również specjalny i wbudowany termometr, który ułatwia nam kontrolowanie temperatury i uzyskanie najlepszych potraw, jakie tylko możemy przyrządzić.