Małe spa w zaciszu własnego mieszkania

Najnowsze trendy zza naszej zachodniej granicy wytyczają szlaki mody, również jeśli chodzi o aranżacje wnętrz. Świat mody idealnie przenika się ze światem wnętrzarskim. Osoby decydujące się na nowoczesne apartamenty przywiązują szczególną wagę do wystroju łazienki, która często jest połączona z sypialnią, zaś ta jest ważnym pomieszczeniem dla młodych par.

Lustra to przyjaciele kobiet

Najnowszą kolekcją wyposażenia naszej łazienki jest ceramika łazienkowa w stylu glamour. Akcesoria łazienkowe mogą być w różnych, rzadko spotykanych kształtach z wysokimi połyskami oraz w klasycznych kolorach. Dominujące w niej kolory to czerń, czysta biel oraz żywa czerwień, całość łazienki urzeka niecodziennym designem. lustra
Jeśli pomieszczenie jest duże na samym środku możemy umieścić dwie białe wanny z jacuzzi oraz ze złotymi dodatkami, które będą zachęcały nas do długiej, relaksujące kąpieli. Jeśli natomiast nasze pomieszczenie jest małe, kabiny prysznicowe z różnymi udogodnieniami typu hydromasaż również będą odpowiednie. Duże lustra bez obramowań także nadadzą naszej łazience lekkości oraz optycznie ją powiększą. Możemy zamieścić dwie umywalki w różnych kształtach ze złotymi dodatkami tak, aby pasowały do naszej wanny. Najlepiej jeśli wanna, ubikacja oraz umywalka będą z jednej firmy.
Jeśli nasza łazienka jest czarna, dobranie do niej czerwonych akcesoriów będzie idealne, przez to nasza łazienka nabierze charakteru. Do ciemnej glazury będą idealnie pasowały szafki w jasnych kolorach typu biel. Natomiast do jasnych kafelek bardzo dobrze komponują się szafki oraz dodatki z naturalnego drewna. Warto pamiętać o oświetleniu. Oświetlenie wanny od spodu nada jej efektu unoszenia. Ważne jest również, aby lustra były odpowiednio oświetlone, w dodatku jeśli wykonywany jest przy nim codzienny makijaż lub inne czynności. Jeśli mamy duże pomieszczenie, jedną część możemy przeznaczyć na saunę. Wiele par po przyjściu z pracy chciałoby się troszkę odprężyć, a takie prywatne spa na pewno im w tym pomoże.