Masaż tybetańskimi misami – kursy

Kto z nas nie lubi masaży, chyba nie ma takiej osoby. Taki zabieg pozwala nam się zrelaksować, uspokaja skołatane nerwy, daje ulgę spiętym mięśniom. Masaże mają wiele funkcji zdrowotnych, powinny być przeprowadzane przynajmniej raz na jakiś czas dla naszego lepszego samopoczucia. Zawsze kojarzy nam się to z czyimś dotykiem, a jak wygląda masaż bezdotykowy?

Kursy masażu tybetańskimi misami

polecany kurs masażu misami tybetańskimMasaż dźwiękiem mis tybetańskich, podobnie jak te standardowe masaże ma zrelaksować osoby, które poddają się zabiegowi. W tym wypadku ukojenia nie przynoszą ręce, a dźwięki. Kuracja polega na oddziaływaniu wibracji, jakie wytwarza misa na mięśnie, komórki i umysł pacjenta. Układa się ją bezpośrednio na ciele lub nawet obok, harmonijny dźwięk pozwala nam wyłączyć i wyciszyć umysł i zupełnie odpłynąć do krainy relaksu i odprężenia, taki zabieg trwa średnio od 40 minut do godziny, w zależności od preferencji klienta. Ofert takiego masażu jest zdecydowanie mniej niż tych klasycznych, dlatego może to być dość dobry pomysł na biznes, polecany kurs masażu misami tybetańskim to kurs online. Obejmuje on podstawy pracy z misami, pomaga nam zagłębić się w specyfikę masażu, uczy również samego wykonywania zabiegu. Możemy zdobyć dzięki niemu certyfikat, który zawiśnie na ścianie naszego gabinetu, ciężko wykonywać coś bez jakiejkolwiek wiedzy. Klienci  chętniej przychodzą do osób obeznanych w temacie, niż do zupełnych laików, dlatego ważne jest odbycie kursu i zdobycie kwalifikacji.

Masaż wykonywany przez specjalistę jak można się domyślić, jest bardziej profesjonalny i dokładny, niż ten na przykład od drugiej połówki. Ludzie z natury raczej lubią próbować nowych rzeczy, odkrywać obcą kulturę, dlatego z pewnością chętnie spróbowaliby masażu taką technikom.