Młoda i zdrowa skóra twarzy

Zawsze miałam powodzenie u mężczyzn. Zresztą do tej pory uważam się za ładną kobietę. Dbam zresztą o to żeby wyglądać dobrze. Dbam o swoją figurę i nie jem zbyt tłusto a także regularnie ćwiczę. Raz w miesięcy chodzę też do fryzjera oraz do kosmetyczki.

Dobry zabieg na twarz

osocze bogatopłytkowe - RzeszówJednak niestety widzę już po swojej twarzy upływający czas. Starałam się oczywiście stosować kremy zapobiegające starzeniu się skóry, jednak w pewnym wieku niewiele już to daje. Zaczęłam więc szukać innych sposobów na to żeby wyglądać jak najdłużej młodo. Dowiedziałam się, że są zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego i to mnie bardzo zainteresowało. Okazuje się, że dzięki tej metodzie zmarszczki zostają wygładzone i wypełnione, ale jednocześnie twarz wygląda bardzo naturalnie. Zresztą ważne jest też to, że z czasem jeszcze działanie osocza jest bardziej widoczne. Bo działanie jego jest jeszcze większe po jakimś czasie od zabiegu. Nie wiedziałam tylko gdzie bym mogła wykonać coś takiego. Okazało się jednak, że gdzie jest wykorzystywane osocze bogatopłytkowe – Rzeszów można wykonać niedaleko mnie. Zadzwoniłam więc tam i umówiłam się na wizytę. Udało mi się pójść tam już następnego dnia. Byłam bardzo podekscytowana i miałam nadzieję, że efekty po zabiegu będą wspaniałe. Sam zabieg nie trwał długo i przeprowadzał go bardzo miły lekarz. Od razu po nim mogłam zobaczyć już pierwsze efekty. Moja skóra wyglądała gładziej i tym samym młodziej.

Byłam więc bardzo zadowolona, że się na to zdecydowałam. Jednak jeszcze bardziej byłam zadowolona po jakimś czasie. Gdy skóra była jeszcze bardziej jędrna i napięta. A do tego wszystkiego moja twarz wyglądała ładnie i naturalnie. Wiele osób prawi mi teraz komplementy jak to dobrze wyglądam. Ja czuję się teraz sama z sobą bardzo dobrze.