Modrzewiowa deska tarasowa – czy na pewno?

Witam ponownie w moim poradniku! Dziewczyny, dzisiaj znowu zajmiemy się tematem związanym z budową domu. Poświęcam tyle czasu temu zagadnieniu, ponieważ, nie ma, co ukrywać, coraz więcej młodych ludzi ucieka miasta i zamiast w mieszkania inwestuje w budowę swojego domu.

Kilka słów o kompozycie – czy lepsze od deski modrzewiowej?

deski tarasowe

Ja sam też tak zrobiłam i nie żałuję. Przeniesienie z dwupokojowego mieszkania w środku miasta, do wielkiego ośmiopokojowego domu za miastem, to była najlepsza decyzja w moim życiu. W końcu każdy z nas ma tu swój kąt, dzieci mają swoje pokoje, a ja wymarzony gabinet. Wracając jednak do tematu chciałam wam dzisiaj, co nieco opowiedzieć o drewnie i między innymi o tym, czym są deski kompozytowe. Czy są one lepszym rozwiązaniem niż tania deska tarasowa modrzew? Ostatnio postanowiliśmy zainwestować w taras drewniany. Do tej pory elewacja drewniana naszego domu pochłonęła tyle pieniędzy, że taras drewniany, nie był niestety w zakresie naszych możliwości. Dlatego odnalazłam coś takiego jak deski kompozytowe i to z nich powstanie właśnie nasz taras drewniany. Swoją drogą dziewczęta, jeśli chodzi o elewacje drewniane, to może pochłaniają one ogromną ilość pieniędzy, ale efekt jest piorunujący. Jak odwiedzają nas jacyś goście to jedyne, o czym mówią to nasza elewacja drewniana? Ostatnio nawet moja znajoma pytała mnie ile kosztują takie elewacje drewniane. Mówię wam dziewczyny, elewacje drewniane, to ostatnimi czasy hit, podobnie z resztą jak wspomniane wcześniej deski kompozytowe. Jeśli pochodzicie trochę po sklepach z artykułami do budowy domu, zobaczycie, że deski kompozytowe możecie znaleźć praktycznie w każdym z nich. Dużo drewna jest w moim domu, jest elewacja drewniana, będzie taras drewniany…, ale to dobrze, ja zawsze lubiłam drewno, ono nadaje takiej szlachetności, ciepła, no i przede wszystkim niesamowicie kontrastuje z zielenią otaczającego nas lasu.

Dlatego dziewczęta, dobrze wam radzę, nie bójcie się inwestować w budowę domu, nie bójcie się inwestować w drewno. Własny dom, to naprawdę, kawałek raju na ziemi, waszego własnego, prywatnego raju. Do napisania, pa!!