Mój ulubiony dodatek biżuteryjny

Lubię dobrze wyglądać, dlatego zawsze staram się być na bieżąco w sprawach mody męskiej oraz szyć garnitur na zamówienie, ponieważ tylko wtedy wygląda on bardzo dobrze i dodaje mi pewności siebie. W mojej pracy obowiązkowy jest taki strój, dlatego co kilka miesięcy dokupuję nowe koszule i dodatki, które mnie wyróżnią.

Eleganckie spinki do koszuli

gustowne srebrne spinkiOstatnio bardzo spodobały mi się koszule na spinki. Byłem zdumiony, że wybór w sklepach takich zestawów jest naprawdę bardzo duży, choć – muszę to przyznać – wydawało mi się, że będę miał duży problem, aby znaleźć tego typu koszulę. Na szczęście moda męska jest bardzo dobrze rozwinięta, dlatego w sklepach – nawet tych sieciowych – znaleźć można przepiękne koszule, które nosi się w „starym, dobrym zwyczaju”, czyli po prostu bez doszywanych guzików. Aby móc nosić taką koszulę, należy dokupić gustowne srebrne spinki, które są dostępne w wielu wariantach i kolorystyce. Muszę przyznać, że od dłuższego czasu stałem się kolekcjonerem tego typu dodatków, a wszystko za sprawą mojej dziewczyny, która co jakiś czas kupuje mi nowe spinki. Mam nawet specjalną szufladę, w której je przechowuję. Kobiety od lat mogą cieszyć się piękną biżuterią i – jak się okazuje – również mężczyźni mogą przebierać w srebrnych drobiazgach, które dodają uroku oraz elegancji. Odkąd stałem się fanem spinek, nie wyobrażam sobie noszenia standardowej koszuli, ponieważ wydaje mi się, że jest zbyt mało wizytowa, natomiast spinki mają to do siebie, że przykuwają wzrok moich znajomych i często spędzamy wiele godzin na rozmowach o tej biżuterii męskiej. 

Odkąd noszę spinki do mankietów czuję, że wyglądam naprawdę dobrze i gustownie. Moi współpracownicy wielokrotnie pytają mnie, skąd czerpię inspirację, ponieważ robi to na nich bardzo duże wrażenie. Spinki stały się dla mnie nieodłączną częścią garderoby, gdyż codzienne dobieranie ich do koszuli jest dla mnie ogromną frajdą.