Moje schorzenie skóry i analizator

Schorzenia skóry nie są niczym przyjemnym, przekonałem się o tym jakiś czas temu. Miałem problemy więc postanowiłem, że muszę wybrać się specjalisty, jakim oczywiście jest lekarz dermatolog, żeby mi doradził co z tym robić. Dermatolog powiedział mi co to jest, ale lepiej, żeby wybrał się na komputerowe badanie skóry do pobliskiego centrum spa, ponieważ oni mają najdokładniejszy analizator skóry całym mieście. A nie chce mi robić wycinków jeśli mogę skorzystać z nowoczesnych metod.

Poszedłem tam po analizator skóry

analizator skóryOkazało się, że pracujący tam fachowcy znają się na tym chyba jeszcze bardzie, niż sam dermatolog. Analizator skóry dokładnie pokazał wszystkie parametry mojej skóry, po których dokładnie powiedzieli mi co jest i co muszę zrobić, żeby było lepiej. Pierwszym sposobem na pokonanie tego był relaks. Wiec postanowiłem od razu skorzystać z ich usług. Urządzenia masujące jaki mi zaproponowali były naprawdę szałowe. Wybrałem jednak najpierw masaż ręczny a później łóżka nefrytowe. Dawno nie byłem taki zrelaksowany jak podczas tych usług. Co więcej mogę powiedzieć to to, że wiem, że będę tam chodził częściej. Dodatkowo, kiedy leżałem na łóżku nefrytowym do moich mięśni został podłączony elektrostymulator, który miał zrelaksować moje mięśnie, które były napięte nawet mimo masażu. Od razu jak już byłem poprosiłem o wizytę u dietetyka. Dietetyk do mnie przyszedł. Wykonał wszystkie badania, porozmawialiśmy o tym co jem, o jakiej godzinie to jem. W przeciągu 10 minut rozpisał mi dietę. Później nanosiliśmy korekty pod to, czego nie lubiłem – bo najważniejsze, żeby dieta była smaczna i żebyśmy byli z niej zadowoleni. Po dwóch tygodniach wróciłem do spa po kuracji tabletkami na schorzenie i w trakcie diety. Byłem odmienionym człowiekiem. Całkowicie inaczej się czułem. Dużo lepiej. Już wiem, że żeby dobrze się czuć, potrzeba dobrej diety i odrobinę relaksu. A stres nas może tylko wykończyć. Oczywiście, skorzystałem z usług w salonie – masaż, maseczki itp. jako oczywiście leczenie.

Takie leczenie analizatorem skóry może się spodobać a nie tylko jak do tej pory tabletki i maści. Okazuje się, że dieta i relaks nie mają sobie równych. Dodatkowo zacząłem jeszcze ćwiczyć. Od tego czasu nawet nie choruję i ciągle czuję się świetnie