Moje szkolenia kosmetyczne – depilacja laserowa

Nigdy nie miałam pomysłu na siebie, i nie wiedziałam, czym tak naprawdę chcę się w życiu zajmować, za jaki zawód się zabrać. Moje miejsce zamieszkania, to Łódź, w której było pełno różnych ofert edukacyjnych, ale i tak nie wiedziałam, za co się zabrać. Któregoś dnia z urzędu pracy dowiedziałam się o szkoleniu kosmetycznym które mogę odbyć.

Jak się wykonuje depilacje laserową?

depilacja laserowaOczywiście, zdecydowałam się, bo byłam ciekawa czego się nauczę. Zawsze będę potem mogła koleżankom paznokcie robić, czy coś. Okazało się, że to nie tylko paznokcie, ale też mezoterapia i inne takie poważniejsze zabiegi. Ucieszyłam się jeszcze bardziej, ponieważ jakiekolwiek doświadczenie i praktyki na pewno mi się przydadzą,i może dzięki temu znajdę jakąś swoją ścieżkę życiową. Na kursie było dużo dziewczyn w moim wieku, i fajnie, bo miałam tam i odpowiednie towarzystwo. Testowałyśmy na sobie wszystkie zabiegi, dobierałyśmy się w pary i na przykład mikrodermabrazja czy coś było naszym dzisiejszym tematem i musiałyśmy to wykonać. Na początku uczymy się tutaj w szkole takie jakby, a dopiero później po zaliczeniu teorii i wstępnej praktyki na szkoleniu, dostaniemy normalne praktyki w różnych salonach. Nie mogę się doczekać, bo na przykład nauczę się jak się robi usuwanie tatuażu i tak dalej. Kiedyś nie wiedziałam nawet, że tatuaż można usunąć. Myślałam, że jest on permanentnie, czyli na całe życie. Jednak okazuje się, że nasza technologia może teraz właściwie wszystko.

Jest też znana już pewnie wszystkim depilacja laserowa, czyli trwałe usuwanie owłosienia, które może się okazać zbawienne, dla niektórych kobiet, których utrapieniem jest codzienne golenie się. Niektórym włosy rosną ze znaczną intensywnością, więc golenie się jest dla nich bardzo męczące. Jak się tego nauczę, to będę pomagać ludziom się upiększać.

Więcej informacji można znaleźć na: http://belaestetika.pl