Na ślubie niezbędny jest fotograf

Moja przyjaciółka strasznie narzeka na natłok prac związany z organizacją ślubu. Sytuacja już dawno ją przerosła. Nie wiem czy zdoła doprowadzić do końca. Bardzo mi jej szkoda, dlatego zobowiązałam się jej pomóc. Nie wiedziałam jednak w co się mieszam. Organizacja jest w totalnym chaosie.

Fotografia ślubna – najcenniejsza pamiątka ślubna

fotografia ślubnaZaproponowałam jej wynajęcie profesjonalisty, powiedziała jednak, że nie ma na to wystarczających środków. Nie jest nawet zamówiony fotograf ślubny. Powtarzam jej od dłuższego czasu, że fotografia ślubna to jeden z najważniejszych aspektów wesela. Tylko w taki sposób można mieć pamiątkę na lata z tego wydarzenia. Wesele już za dwa miesiące i obawiam się, że koleżanka nie zdąży z przygotowaniami. Wpadłam jednak na pomysł. W ramach prezentu ślubnego wynajęłam jej planistkę ślubną. Koleżanka była zachwycona. Profesjonalistka od razu zabrała się do pracy. Znalazłam ją w ogłoszeniach w Bydgoszczy. Mam nadzieje, że sprawdzi się na tym stanowisku. Fotograf z Bydgoszczy, który mi ją polecił mówi, że jest najlepsza w mieście. Jak powiedziała moja przyjaciółka, kamień spadł jej z serca. Była już tak zestresowana, że przestała spać po nocach. Teraz nareszcie się wysypia i ma szansę wyglądać pięknie na ślubie. Teraz nasze spotkania są już o wiele spokojniejsze. Zamiast wysłuchiwać narzekań spędzamy miło czas przy wyborze sukienek czy biżuterii.

Nasza relacja znacznie się poprawiła, przez co stałyśmy się sobie bliższe. Zaproponowała nawet bym została matką chrzestną jej dziecka. Jak sama mówi pomogłam jej w najgorszym okresie jej życia i wie, że może na mnie polegać w każdej sytuacji. Zgodziłam się bez wahania. W końcu będę matką chrzestną.