Nagrywanie filmu przy pomocy profesjonalnego drona

Praca w firmie marketingowej ma całkiem sporo plusów. Do takich, które przechodzą raczej niezauważone należy niewątpliwie obcowanie z najnowocześniejszą technologią. Mamy z tym do czynienia na co dzień, i jest to naprawdę świetne.

Ostatnio kręciliśmy reklamę przy użyciu profesjonalnego drona

drony profesjonalneTeoretycznie drony są już dostępne na rynku i nie wzbudzają już takiego zainteresowania. Kto z nas może się jednak pochwalić tym, że operował kiedyś dronem przy użyciu pilota? Ja na pewno tak. Zwróciła się do nas firma z prośbą o nagranie reklamy ich najnowszego samochodu. Ponieważ potrzebowaliśmy i tak kupić drona, stwierdziliśmy, że nie jest to zła oferta współpracy. Operowanie dronem przypadło mnie, choć każdy miał okazję spróbować swoich sił. Okazało się, że drony profesjonalne steruje się zupełnie inaczej, niż rekreacyjne, które można dostać w każdym sklepie. Tutaj każdy, najmniejszy nawet ruch miał znaczenie. Faktem jest, że miał całkiem sporo bajerów niedostępnych w innych konstrukcjach, które sprawiały, że filmy nagrywane przy ich udziale były naprawdę świetne. Nagrywaliśmy w bardzo wysokiej rozdzielczości, po raz pierwszy nieograniczani praktycznie niczym. Dron mógł latać z każdej strony samochodu, mógł zrobić nawet pełne okrążenie o trzysta sześćdziesiąt stopni dookoła auta. Reklama wyszła naprawdę świetnie – szefowie byli bardzo zadowoleni. Wiedziałem, że firma, która zleciła nam reklamę również będzie zadowolona, ale widząc ich reakcję muszę przyznać, że się pomyliłem. Zadowoleni, to o wiele za słabe słowo – byli zachwyceni i zszokowani, że udało nam się nagrać coś tak świetnego.

Praca w marketingu ma w sobie zalety, które nie każdy jest w stanie zauważyć i docenić. Nie wiem kiedy przyszłoby mi mieć możliwość kierowania dronem, gdybym nie pracował tam, gdzie pracowałem.