Najlepsze porady prawne w Gdyni

Muszę znaleźć dobrego adwokata, który pomoże mi w sprawie spadkowej. Miesiąc temu zmarł mój ojciec, który pozostawił dość kontrowersyjny testament. Jak się okazało, cały swój majątek przepiał znajomemu księdzu, a mnie pozostawił z niczym. Jestem przekonana, że tata nie działał świadomie. Musze to tylko udowodnić w sądzie spadku.

Rzetelny i profesjonalny radca prawny

doradztwo prawne gdyniaW pierwszej kolejności poszukam sprawdzonego i polecanego adwokata z Gdyni. Jak do tej pory nie miałam styczności z prawem w żadnym zakresie, dlatego zamierzam posiłkować się opiniami byłych klientów, które znajdę na forum internetowym. Przeczytałam dokładnie wszystkie komentarze i mogę śmiało stwierdzić, że jeśli chodzi o doradztwo prawne Gdynia ma do zaoferowania wielu wybitnych specjalistów z różnych dziedzin prawa. Interesuje mnie specjalista od prawa spadowego, dlatego zaraz zadzwonię do pewnej poleconej kancelarii radcowskiej. Wiem, że bez pomocy profesjonalnego prawnika, samej nie uda mi się unieważnić testamentu, gdyż nie mam zielonego pojęcia o prawie spadkowym. Przed chwilą dodzwoniłam się do tej kancelarii i porozmawiałam z radcą prawnym o moim problemie prawnym. Radca prawny zapewnił mnie, że sprawa jest do wygrania, tylko muszę zdobyć dokumentację medyczną ojca z ostatniego pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Ojciec miał stwierdzoną schizofrenię paranoidalną i dążyłam do całkowitego ubezwłasnowolnienia go. Tata stracił kontrolę nad swoim życiem, gubił dokumenty, zaciągał pożyczki i tracił pamięć. 

Radca prawny słynie z wysokiej jakości świadczonych usług i jest dosyć tani. Jestem umówiona na spotkanie z nim już jutro o godzinie szesnastej. Koszt porady prawnej wyniesie mnie sto dziesięć złotych. Jest to bardzo niska stawka, wręcz szokująca. Mam nadzieję, że prawnik okaże się skuteczny i w mojej sprawie.