Negocjuję warunki z zespołem muzycznym

Moja narzeczona od zawsze była bardzo wymagająca i wiedziałem, że muszę się starać, żeby spełnić jej oczekiwania. Warta jest wszystkiego i zrobię dla niej na prawdę wszystko. Cieszę się, że zgodziła się zostać moją żoną. To dla mnie ogromny sukces.

Wesele z najlepszym zespołem muzycznym

najlepszy zespół muzyczny z Wrocławia na weseleMalwina zawsze chciała mieć wielkie wesele i zachwycić wszystkich. Miała wiele planów i wszystkie postanowiła wdrożyć. Marzył jej się najlepszy zespół muzyczny z Wrocławia na wesele, który zna dość dobrze i postanowiłem spełnić jej marzenie. Skontaktowałem się z liderem zespołu, aby negocjować z nim warunki współpracy. Wielkim szczęściem był fakt, że termin, który wybraliśmy na nasz ślub mieli wolny. Wiem, że ten najlepszy zespół muzyczny z Wrocławia na wesele dość się ceni a ja mam ograniczony budżet. Dlatego liczę, że uda mi się dogadać z liderem i dojść do porozumienia. Ostatecznie jak się nie uda to poszukam oszczędność gdzie indziej. Spotkanie odbyło się w jednej z restauracji w centrum Wrocławia. Spotkałem się z bardzo sympatycznym człowiekiem, który był otwarty na negocjacje i od razu wiedziałem, że uda nam się dojść do porozumienia. Zgodził się na moje warunki. Powiedziałem, że narzeczona marzy o tym, żeby ten zespół zagrał na naszym weselu a ja nie chcę jej zawieść. Zgodził się i niebawem mamy podpisać umowę współpracy. W domu Malwinie od razu powiedziałem, że załatwiłem najlepszy zespół muzyczny z Wrocławia na wesele i była z tego powodu szczęśliwa. Jej największe marzenie zostało zrealizowane.

Nie dziwię się, że moja obecnie już żona nalegała na ten zespół. Ci chłopcy są świetni a goście praktycznie nie schodzili z parkiety. Wszyscy się doskonale bawiliśmy i wesele było bardzo udane. Niczego nie zabrakło. Goście byli zadowoleni.