Novitus Sento E – kasa fiskalna dla każdego

Każda osoba chcąca założyć własny biznes szczególnie w segmencie handlowo-usługowym stanie prędzej czy później przed dylematem jaką kasę fiskalną wybrać aby się należycie sprawdziła i nie sprawiała problemów.

Są pewne kasy fiskalne, które nadają się dla każdego przedsiębiorcy

kasy fiskalne elzabNiniejszy artykuł ma na celu przedstawić Państwu jedną z bardzo ciekawych propozycji jaka jest kasa fiskalna Novitus Sento E. Jak powszechnie wiadomo kasa fiskalna powinna być bezawaryjna i jak najprostsza w obsłudze zachowując przy tym jak najwięcej walorów użytkowych. Kasa fiskalna Novitus Sento E spełnia te kryteria podobnie jak kasy fiskalne Elzab posnet czy też Posnet Mobile HS EJ oraz Elzab K 10. Są to naprawdę wysokiej jakości kasy fiskalne. Sento E charakteryzuje się tym, że jak na bardzo nowoczesną kasę fiskalną przystało umożliwia ona wykonywanie kopii wydruków na nośnikach zewnętrznych takich jak karty pamięci. Jest ona dedykowana małym i średnim firmom zajmującym się handlem i usługami. Można umieścić w jej przypadku 7 tysięcy artykułów – taką bazę towarową posiada. Dzięki wbudowanemu portowi USB możliwe jest podłączenie nie tylko komputera w celu konfiguracji ale także wszelkiego rodzaju urządzenia zewnętrzne takie jak czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, terminale płatnicze (i te wyłącznie na karty płatnicze jak i na karty zbliżeniowe) czy drukarki zamówień. To oczywiście tylko część urządzeń, które możemy podłączyć, jest ich o wiele więcej. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możliwa jest praca nawet tam, gdzie nie jest możliwe podłączenie się do sieci elektrycznej. Ma to szczególne znaczenie szczególnie, gdy zajmujemy się handlem obwoźnym bądź też pracujemy w miejscu, gdzie bywają problemu z dostawami prądu.

Mam nadzieję, że niniejszy artykuł przekona Was, że kasa fiskalna Novitus Sento E jest warta zakupu i pieniądze na nią przeznaczone nie będą pieniędzmi straconymi. Jest to naprawdę przydatne urządzenie w każdej firmie.