Nowe i estetyczne kufry motocyklowe

Zapakowanie się w kilka walizek na wakacje samochodem to bardzo proste zadanie. Można się o tym przekonać, kiedy z czterokołowca przesiądziecie się na motocykl. Zmieszczenie nawet bielizny staje się wyzwaniem. Do tego dochodzą kwestie estetyczne, czyli jakie kupić torby, aby nasz pojazd nie utracił swojego uroku.

Prezent w postaci estetycznych kufrów motocyklowych

estetyczne kufry motocykloweNa całe szczęście, moja żona wpadła na genialny pomysł i na moje urodziny kupiła mi super upominek, dzięki czemu odetchnąłem z ulgą. Zaplanowaliśmy razem tygodniowe wakacje, podczas których chcieliśmy motocyklem przemierzyć mazury. Żona zamartwiała się bagażem, więc kupiła mi estetyczne kufry motocyklowe. Dobrała  je idealnie do naszego pojazdu. Dopasowała je kształtem, kolorem i materiałem. Po ich założeniu byłem oszołomiony efektem. Po pierwsze idealnie wpasowywały się w motor. Nawet zacząłem się zastanawiać, czy nie wciągnęła go na pick-upa i z nim pojechała na zakupy. Kolor głębokiego brązu i srebrnych zdobień genialnie komponował się z motocyklem. Wybrała oczywiście skórzane kufry, aby nie mieszać materiałów w naszym jednośladowcu. Uznała to za materiał najbardziej trwały, odporny na deszcz i zróżnicowane temperatury. Jej prezent był po prostu idealny. Zadbała również o stelaż do ich mocowania oraz dodatkowe odblaski. Idealnie wpasowywały się one w motocykl i w żaden sposób nie wpływały na komfort jazdy kierowcy i pasażera.

Pozostała tylko kwestia pomieszczenia się w trzy kufry z ubraniami. Zminimalizowaliśmy liczbę odzieży i całkowicie zrezygnowaliśmy z kosmetyków, mając nadzieję, że uda nam się nocować w hotelach o wysokim prestiżu. Byliśmy w pełni przygotowani na nasze tygodniowe wakacje na Mazurach motocyklem. Liczyliśmy tylko na dobrą pogodę i świetną zabawę.