Oddałem do naprawy ekspres do kawy

Kilka lat temu kupiłem sobie nowoczesny ekspres, z którego przez cały czas byłem bardzo zadowolony. Doskonale spełniał swoją rolę, czyli przygotowywał dla mnie wyśmienitą kawę. Wiedziałem doskonale, że o to urządzenie trzeba w odpowiedni sposób dbać, dlatego regularnie je czyściłem rozkładając je według instrukcji niemalże na części pierwsze.

Mój ekspres przechodzi właśnie pierwszą naprawę

naprawa ekspresów do kawy warszawaOdkąd zrobiłem sobie w moim ekspresie pierwszą kawę minęło już ponad pięć lat. W tym czasie działał całkowicie bezawaryjnie. Biorąc pod uwagę, że codziennie robiłem sobie przynajmniej dwie kawy to przez te wszystkie lata moje urządzenie zrobiło dla mnie około czterech tysięcy filiżanek małej czarnej. Nie zdziwiłem się zatem wcale, że w zeszłym tygodniu mój ekspres odmówił posłuszeństwa. Chcąc nie chcąc musiałem wysłać go do serwisu, w którym naprawa ekspresów do kawy Warszawa oferowana jest w systemie door to door. Oznacza to nic innego jak tylko to, że serwis wysłał do mnie kuriera po ekspres i w ten sam sposób odeśle mi go do domu. Dzięki temu mieszkając na południu kraju mogę skorzystać z najlepszego serwisu w Warszawie, a opłata za wysyłkę urządzenia kurierem jest tak naprawdę symboliczna. To pierwsza naprawa w przypadku mojego niezawodnego jak dotąd ekspresu. Myślę, że po niej mój ekspres będzie działał niezawodnie przez kilka kolejnych lat. I z niecierpliwością czekam na odesłanie mi naprawionego urządzenia.

Ekspres wysłałem trzy dni temu, więc spodziewam się, że za kilka dni będzie w moim domu z powrotem. Naprawa w stołecznym serwisie trwa ponoć bardzo krótko, ale sama wysyłka ekspresu kurierem trwa około dwóch dni – licząc oczywiście w dwie strony. Mam tylko nadzieję, że po naprawie moje urządzenie będzie działać jak nowe i przygotuje dla mnie kolejne kilka tysięcy kaw.