Oferta dla sieci kablowych

Jeśli prowadzimy jakąś specyficzną działalność musimy liczyć się z ograniczoną liczbą klientów. I tak na przykład jeżeli mamy hurtownię z antenami i elektroniką do sprzętów rtv, to nasza główną klientelą są firmy instalatorskie oraz sieci kablowe. Rzadko kiedy będą do nas zaglądać prywatne osoby. Jeśli chcemy mieć stałe obroty, to zamawiając produkty do swojej hurtowni powinniśmy wziąć pod uwagę te przedmioty, które najczęściej są wykorzystywane właśnie przez sieci kablowe. Jakie to są gadżety?

Oferta kablówek jest bardzo urozmaicona. Proponują one swoim nabywcom nie tylko dostęp do telewizji w jakości HD, ale także telefony stacjonarne, internet i oraz wiele urządzeń mobilnych ułatwiających komunikację ze światem. Każda sieć kablowa zaopatruje się na przykład w anteny tv opticum, dekodery, kable, rozdzielacze sygnału. Jeśli chcemy podjąć z taką firmą stałą współpracę, to powinniśmy mieć atrakcyjne rabaty oraz bogatą ofertę. Niezbędnym gadżetem wybieranym przez kablówki są także konwertery satelitarne. Można je podzielić na kilka rodzajów, a każdy operator decyduje się na inny model. Jeśli przykładowo sieć oferuje klientom tak zwany multiroom, to konwerter musi być bardziej zaawansowany. W ramach urozmaiconej oferty możemy również sprzedawać akumulatory żelowe.

Kierując swoją ofertę do sieci kablowych powinniśmy także wziąć pod uwagę konserwację sprzedawanego sprzętu. Jeżeli zapewnimy dodatkowe usługi, to na pewno zyskamy nowych zainteresowanych. Takie urządzenia często wymagają modernizacji, a sieci kablowe nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z naprawą.

Artykuł powstał przy współpracy firmy:

http://www.telpol2.com.pl/oferta-30-80