Otwieranie sejfów i ważne dokumenty firmowe

U nas w firmie posiadamy dwa sejfy. W jednym z nich przetrzymywana jest gotówka na czarną godzinę, kiedy trzeba od razu komuś zapłacić gotówką, a nie przelewem. Z drugim z nich znajdują się nasze dokumenty firmowe, te najważniejsze, na temat akcji, obligacji, zysków i tym podobnych spraw.

Otwieranie sejfów mnie uratowało

otwieranie sejfówTraf chciał, ze akurat te dokumenty były mi bardzo potrzebne. Nie śpieszyłam się z ich wyjmowaniem, żeby nie nosić ich ze sobą jak będę załatwiała również inne sprawy biurowe. Nie spodziewałam się przecież że potrzebne będzie mi awaryjne otwieranie zamków. Dowiedziałam się o tym dopiero wtedy, kiedy dostałam się do pomieszczenia z sejfem. Już się bałam, że nawet tam nie wejdę i ze będzie mi potrzebne awaryjne otwieranie drzwi, ale to tylko zamek się zaklinował i musiałam mocniej przekręcić kluczyk. Potem doszłam do sejfu i on również nie chciał się otworzyć. Niby kod był prawidłowy i nawet zielne światełko mi o tym mówiło, ale zamek jak się nie otwierał tak się nie otwierał. Zaczęłam panikować i w końcu zajrzał do mnie kolega i zapytał o co chodzi. On też starał się otworzyć sejf, ale jemu to też nie szło. W końcu byliśmy zrezygnowani i poszliśmy do szefa, czy on czegoś nie zmieniał. Był zdenerwowany na nas i sam chciał otworzyć sejf, jednak jak widać otwieranie sejfów nie jest takie proste. W końcu i on się poddał. Nie było innego wyjścia i musieliśmy zadzwonić po pogotowie zamkowe z Warszawy, bo sami nie dostaniemy się do dokumentów. Przy okazji sprawdziłam też sejf z pieniędzmi, ale on działał bez zarzutu.

Przyjechali zatem do ans fachowcy, którzy zaczęli się tym zajmować. Poszło im do dosyć szybko. Powiedzieli nam, co robić, jeśli jeszcze raz coś takiego się u nas wydarzy. To stary model sejfu, i czasem trzeba pobawić się kluczykiem, żeby się do niego dostać. To była dobra rada.

Więcej na temat otwierania sejfów :Wymianazamkow24.pl – Warszawa