Palety cieni do powiek

Gdy wychodzimy na jakąś większą uroczystość, chcemy wyglądać bardziej odświętnie. Dlatego też kupujemy sobie piękne sukienki, bluzki i garnitury. Poza tym malujemy się także w inny sposób. Odrzucamy na chwilę zwykły makijaż, na rzecz czegoś bardziej spektakularnego.

Delikatny cień do powiek

matowe cienie do powiek paletaNa co dzień zazwyczaj nie malujemy sobie powiek cieniami. Tuszujemy rzęsy i na tym kończy się nasz makijaż w obrębie oka. Jednak ważniejsza uroczystość wymaga od nas tego, byśmy nieco zaszalały i postawiły na bardziej odważny makijaż. Cienie do powiek są różne. Niektóre są matowe, holograficzne czy też brokatowe. Najlepiej jest połączyć je ze sobą, by osiągnąć naprawdę rewelacyjny efekt na oku. W kącik możemy nałożyć jakiś delikatny matowy cień. Powinien być on jasny, by rozświetlić nasze oko. Natomiast na środek może pójść już cień brokatowy nieco ciemniejszy i tak samo na koniec powieki. Jednak jeśli chcemy mieć taką paletę, która będzie bardziej uniwersalna, wówczas mimo wszystko lepiej postawić jest na matowe cienie. Są one przede wszystkim mniej zauważalne. Nie rzucają się w oczy, pięknie podkreślają powiekę, ale nie sprawiają, że jest ona w jakiś sposób przeładowana. Dziś wpisując w wyszukiwarkę „matowe cienie do powiek paleta„, możemy znaleźć naprawdę wiele ciekawych produktów w rewelacyjnych cenach. Dlatego zdecydowanie warto szukać. Oczywiście najlepsze ceny są w drogeriach internetowych. Tam zazwyczaj możemy znaleźć takie palety nawet za połowę ceny, co jest bardzo opłacalne.

Poszukiwanie idealnej palety nie jest łatwe, choć wybór mamy naprawdę ogromny. Zdecydowanie najlepiej jest zakupić paletę jasnych brązów, ponieważ one są najbardziej neutralne. Przede wszystkim do wszystkiego pasują i sprawiają, że nasza powieka wygląda delikatnie.