Personalizowane krówki firmowe

Większość gadżetów firmowych ma wyłącznie charakter użytkowy lub reprezentacyjny. Natomiast personalizowane krówki firmowe dają znacznie więcej. Poza informacją reklamową dają także zmysłową przyjemność, co jest bardzo ważnym ich walorem. Osoba nimi obdarowana doceni ten gest, dzięki czemu go zapamięta. Smaczne krówki firmowe zapewnią rozkosz smaku i staną się sposobem na przełamanie lodów z pierwszymi klientami.

Wyśmienite krówki firmowe

krówki firmowe z logo firmyCukierki z logo firmy nie są jedynie nośnikami informacji wizualnej o firmie lub jej hasła przewodniego mającego zapadać w pamięć. Szczególnie krówki firmowe z logo firmy okazują się wspaniałym pomysłem, ponieważ większość z nas uwielbia krówki. Te słodkie kawałki przyjemności można wykorzystać w różny sposób podczas działalności każdej firmy. Często stanowią miły detal na powitanie dla klientów odwiedzających siedzibę firmy. Wówczas wystarczy je wsypać do ładnej miski lub na paterę, by każdy mógł się nimi poczęstować. Krówki zapakowane w eleganckie pudełka lub woreczki z organzy mogą zostać wykorzystane jako upominki firmowe. To właśnie słodkie krówki od serca najlepiej sprawdzą się podczas nawiązywania, jak i budowania relacji firmowych. Pamiętaj, że krówki z logo firm to także idealna wizytówka. Z pomocą profesjonalnych projektantów etykietek naszych cukierków firmowych, możesz stworzyć niebanalny nośnik informacji o swojej działalności.

Z całą pewnością etykietka słodkich krówek okazjonalnych to idealny materiał reklamowy, na którym może się znaleźć nie tylko logo firmy, ale także dane kontaktowe a nawet zabawne powitanie przełamujące lody. W tym celu użyć można nie tylko nadruk na zewnętrznej stronie papierka krówki, ale dzięki temu że oferujemy także nadruk dwustronny, zyskasz więcej miejsca na zaprezentowanie usług swojej firmy.