Piękne rzęsy marzeniem każdej kobiety

Chcesz mieć rzęsy niczym hollywoodzkie gwiazdy kina prosto z czerwonego dywanu ? Codzienne malowanie rzęs różnymi tuszami to dla Ciebie katorga i strata czasu ? Długie, niezwykle gęste i zalotnie trzepoczące rzęsy są marzeniem wielu kobiet na całym świecie.

Jak sprawić by rzęsy były piękne?

Rzęsy 1 do 1, 2 do 1Marzenie to jest już do spełnienia i to łatwiej niż myślisz ! Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się jak celebrytki występujące w reklamach tuszy do rzęs osiągają tak wspaniałe efekty to nie ma sensu się głowić, a tym bardziej zazdrościć. Odpowiedź jest bowiem niezwykle banalna – stylizacja rzęs poprzez ich przedłużanie i zagęszczanie z użyciem odpowiedniej metody takiej jak np. rzęsy 1 do 1. Kosmetyka estetyczna jest obecnie niezwykle zaawansowana i proponuje kobietom (ale nie tylko) wiele innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest właśnie wspomniane przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Traktowane jako zabieg jest całkowicie nieinwazyjną metodą, której celem jest wydłużenie i zwiększenie objętości twoich rzęs. Sam zabieg trwa dość długo bo w skrajnych przypadkach nawet ponad dwie godziny. Jednak tak długi czas stylizacji rzęs ma miejsce jedynie przy pierwszej wizycie w gabinecie. Każda następna polega jedynie na dokładaniu nowych rzęs i wypełnianiu braków powstałych wskutek obumarcia i wypadnięcia rzęs naturalnych. Długość zabiegu zależy także od ilości posiadanych rzęs naturalnych, im ma się ich więcej tym zabieg jest dłuższy. Dlatego też jedynym minusem takiej stylizacji rzęs jest duża cierpliwość podczas zabiegu, wykonywanego w pozycji leżącej.

Jeśli zabieg będzie wykonany przez profesjonalistę w efekcie osiągniesz naturalnie i zmysłowo wyglądające rzęsy i w rezultacie optyczne powiększenie oczu.