Podejmuję współpracę z wypożyczalnią samochodów dostawczych

Kiedy okazało się, że z jednym małym samochodem nic nie wskóram to zacząłem rozważać inne możliwości. Fakt, kierowcę w firmie zatrudniam, ale zamówień jest coraz więcej a dostaw nie mam jak realizować. Musiałem pilnie coś wymyślić.

Regularnie wypożyczam samochody dostawcze

wypożyczalnia samochodów dostawczych warszawaInwestycja w samochody nie wchodziła w grę. Miałem masę innych wydatków, które stanowiły priorytet. Może za jakieś parę lat sobie na to pozwolę, jednak teraz taka opcja nie wchodzi w ogóle w grę. Pomysł podsunął mi jeden z moich kierowców. Powiedział, że dla mnie dobrym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów dostawczych warszawa, którą prowadzi jego szwagier. Nigdy nie wypożyczałem żadnych samochodów i nie miałem pojęcia na jakich zasadach podejmowana jest taka współpraca. Wypytałem więc Macieja o szczegóły. Jego szwagier na pewno chętnie podejmie ze mną współpracę i Maciek zaprosił go do siedziby mojej firmy. Coś tam już wiedziałem na temat takiej wypożyczalni i przyznam, że to był najlepszy pomysł. Macieja szwagier jak do mnie przyjechał to raz jeszcze mi wszystko wyjaśnił i dodał, że przez wzgląd na znajomości z Maciejem, który u mnie pracuje dostanę rabat na każde wypożyczenie. Mogę nawet wziąć opcję z kierowcą co mi pasowało, ponieważ nie mam tylu kierowców zatrudnionych. Dogadaliśmy się co do warunków współpracy i podpisaliśmy umowę długoterminową. Wiem, że samochody będę wypożyczał cały czas i taka umowa mi dość pasowała. Wypożyczam od tego człowieka regularnie samochody dostawcze i jestem dość zadowolony.

O kupnie własnych samochodów już nie myślę. Współpraca z wypożyczalnią jest doskonała i zamiast inwestować w samochody to wolę zatrudnić dodatkowych ludzi do pracy. Rozwija mi się ta firma błyskawicznie to i ludzie są potrzebni do pracy.