Podłogę do salonu zamówiłem u producenta

Urządzając nowy dom postanowiliśmy z żoną, że podłoga będzie w nim wykonana z drewna. Uznaliśmy, że będzie to bardzo dobrze wyglądało. Drewno cechuje się też bardzo dużą odpornością na eksploatacje. Jest wytrzymałem, więc będzie nam służyć przez wiele długi lat. Znalazłem producenta, który oferuje przygotowane na wymiar deski podłogowe z wybranego rodzaju drewna.

Podłoga u producenta taniej niż w sklepie

producent podłóg drewnianych krakówNawet nie wiedziałem o tym, że podłoga zamówiona u producenta może być prawie o połowę tańsza od materiałów kupionych w sklepie czy nawet markecie budowlanym. A tymczasem naprawdę warto znaleźć tartak, który przygotuje na zamówienie określony rodzaj drzewa pocięty na idealnie równe deski podłogowe. Dowiedziałem się o tym przypadkowo, bo w moje ręce wpadł kiedyś poradnik dotyczący urządzania wnętrz. Dlatego właśnie znalazłem firmę produkującą deski podłogowe u siebie w swoim tartaku. Jak się okazało był to bardzo duży producent podłóg drewnianych Kraków, ale wykonywał również zlecenia i zamówienia od klientów indywidualnych. Produkcja szła za granicę, więc nie było tutaj mowy o jakimś zaniżaniu ceny dla kupujących w detalu. W każdym razie dzisiaj mamy w domu piękną podłogę drewnianą, którą zamówiliśmy u producenta. Montażem zajmowała się firma remontowa, którą wzięliśmy do wykończeń. Jednakże do nadzorowania montażu podłogi wynająłem jeszcze specjalistę od podłóg drewnianych, który wszystkiego dla mnie dopilnował.

Na pewno bardzo opłacalne jest zrobienie podłogi z drewna i zamówienie desek u producenta. Można kupić deski podłogowe za bardzo małe pieniądze w stosunku do tego co trzeba zapłacić w markecie budowlanym. Nawet sklepy z podłogami mają znacznie wyższe ceny podłóg. Dlatego naprawdę warto znaleźć jakiegoś lokalnego producenta desek podłogowych.